Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Chemia i kosmetyki samochodowe

Produkty 1-18 z 164

  1. K2 SMAR DO ŁAŃCUCHÓW OFF-ROAD 250ML W139
    Cena: 12,24 zł

Produkty 1-18 z 164

Kosmetyki samochodowe zostały stworzone z myślą o zabezpieczeniu pojazdów przed różnymi czynnikami np. atmosferycznymi, które są zagrożeniem dla niektórych elementów aut. Cykliczna konserwacja pojazdu wydłuża żywotność podzespołów oraz wpływa na komfort jazdy. Sprawdź ofertę sklepu Emast i wybierz środki, które zapewnią ochronę Twojego samochodu na długi okres.

Preparaty chemiczne do samochodów – gwarancja jakości

Mamy na uwadze fakt, jak ważne jest zabezpieczenie części samochodowych, dlatego nasza chemia samochodowa charakteryzuje się specjalnym składem chemicznym, który gwarantuje najwyższą jakość. W ofercie sklepu znajdziesz znane na całym świecie produkty WD-40, które powstały z myślą o zabezpieczeniu części mechanicznych przed np. korozją.

Preparaty wielofunkcyjne w sklepie Emast

Preparaty WD-40 to wysokiej klasy produkty, które stosowane są głównie do zabezpieczania pojazdów przed korozją oraz odrdzewiania ich części. Kosmetyki samochodowe w sklepie Emast charakteryzują się szerokim zastosowaniem – używane są one nie tylko w pojazdach, ale również do różnych metalowych przedmiotów w domu takich jak np. zawiasy w drzwiach. Preparaty WD-40 skutecznie:

  • likwidują piski,
  • usuwają wodę z części,
  • chronią metalowe przedmioty przed zawilgoceniem i korozją,
  • poluzowują zardzewiałe części,
  • uruchamiają wilgotne silniki.

Preparaty wielofunkcyjne ­– łatwa aplikacja produktu

W naszym sklepie znajdziesz preparaty odrdzewiająco-penetrujące, które posiadają właściwości smarujące. Dzięki specjalnemu aplikatorowi w łatwy sposób nałożysz kosmetyk w trudno dostępne miejsca w samochodzie takie jak, np. uszczelki na silniku, przeguby czy łożyska. W ofercie posiadamy podręczne spraye o pojemności 450 ml oraz 5-litrowe płyny do czyszczenia i konserwacji metalowych powierzchni i elementów.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerki, skrzynki uciskowe, skrzynki narzędziowe, piły i brzeszczoty i wiele więcej.