Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Opalarki elektryczne, akumulatorowe, gazowe

Produkty 1-18 z 71

Strona
 1. DEWALT OPALARKA 2000W LCD D26414 D26414-QS
  Cena promocyjna Cena: 379,70 zł Regular Price 385,95 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 385.95 zł
 2. HOOZAR OPALARKA 1500W AW08230
  Cena promocyjna Cena: 93,36 zł Regular Price 106,37 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89.11 zł
 3. HOOZAR OPALARKA 2000W Z REGULACJĄ I AKCESORIAMI WYŚWIETLACZ LCD AW08236
  Cena promocyjna Cena: 139,36 zł Regular Price 159,56 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 133.02 zł
 4. DEWALT OPALARKA 18V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCE530N
  Cena promocyjna Cena: 452,03 zł Regular Price 516,65 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 473.55 zł
 5. DEWALT OPALARKA 1800W 2-BIEGI + 2 DYSZE D26411-QS
  Cena promocyjna Cena: 276,38 zł Regular Price 280,34 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 271.22 zł

Produkty 1-18 z 71

Strona

Zastosowanie opalarek jest bardzo szerokie, dlatego warto postawić na najbardziej funkcjonalny model. Właśnie takie opalarki znajdziesz w sklepie internetowym z narzędziami Emast.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą opalarek i znajdź taką, która idealnie wpisze się w zakres prac, jakie musisz wykonać w domu lub podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Opalarki w ofercie Emast.pl

Nasz asortyment zawiera opalarki, które gwarantują bardzo szerokie zastosowanie. Swoją użytkowość zawdzięczają wysokiej jakości wykonania oraz bardzo zróżnicowanym funkcjom, które umożliwiają pracę o różnym charakterze. Opalarka to narzędzie, którego praca opiera się o wydmuchiwanie bardzo gorącego strumienia powietrza. Wykorzystuje się je do rozmiękczania powłok lakierniczych oraz nadawania tworzywom plastyczności.

Ze względu na swoje funkcje opalarki z naszego sklepu możesz wykorzystać do:

 • usuwania powłok farb, klejów i lakierów z powierzchni drewnianych i metalowych,
 • suszenia świeżo malowanych lub lakierowanych powierzchni,
 • podnoszenia temperatury zamrożonych instalacji wodociągowych,
 • zwiększaniu plastyczności metali i plastiku w celu zmiany ich kształtu lub wykonania łączenia,
 • poluzowania zapieczonych śrub,
 • usuwania niewielkich ubytków w masie bitumicznej.

Czym charakteryzują się opalarki z naszej oferty?

W naszym asortymencie znajdują się opalarki o bardzo zróżnicowanej mocy. Pamiętaj o tym, że im większa moc urządzenia, tym większe zastosowanie znajdzie ono w Twoim domu lub miejscu pracy. Większa moc wiąże się oczywiście z możliwością uzyskania wyższej temperatury. Szeroki zakres temperatury pozwala wykorzystywać je do takich działań, jak osuszanie, nagrzewanie, opalanie. W ofercie Emast znajdują się opalarki, których zakres temperatury wynosi od 50 do ponad 600 stopni Celsjusza.

Ergonomia pracy

Oferowane przez nas opalarki mają bardzo ergonomiczne kształty, a uchwyty są pokrywane antypoślizgowymi materiałami. Ponadto niektóre modele posiadają również zaczepy, dzięki którym urządzenie możne przywiesić np. u paska. Bardzo korzystne są również małe wymiary, dzięki którym praca przysparza mniej problemów.

W wybranych modelach znajduje się wyposażenie, takie jak dysze czy skrobaczki. Dzięki nim do usuwania powłok lakierowanych nie musisz używać innych narzędzi.

Zasilanie

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zasilane prądem. Opalarki elektryczne są wydajne i oszczędne, dzięki czemu praca jest szybka, skuteczna i generuje niewielkie koszty. Jeśli zależy Ci na pełnej mobilności lub pracy w trudnodostępnych miejscach, doskonałym wyborem będzie opalarka akumulatorowa.

Regulacja temperatury

Jak już wspomnieliśmy, im szerszy zakres temperatury, tym większa funkcjonalność urządzenia. Opalarka z regulacją temperatury zda egzamin zarówno w domu, jak i warsztacie rzemieślniczym czy nawet zakładzie przemysłowym. W naszej znajdziesz urządzenia, które posiadają ekran LCD, na którym wyświetlają się dokładne wskazania wartości temperatury. Dzięki tej funkcji ustawisz temperaturę wymagana do pracy, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo i nie narażając ogrzewanego materiału na uszkodzenia.