Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Detektory cyfrowe (wykrywacz kabli, przewodów, napięcia)

Produkty 1-18 z 20

Strona
 1. STANLEY WYKRYWACZ DETEKTOR NAPIĘCIA CAT III 600 V CAT II 1000 V FATMAX SFMHT82567-0
  Cena promocyjna Cena: 74,42 zł Regular Price 75,43 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 74.42 zł

Produkty 1-18 z 20

Strona

Detektory cyfrowe to niewielkie urządzenia, bez których rozpoczęcie prac remontowych może okazać się początkiem jeszcze większych problemów. Wykrywacz kabli czy detektor napięcia pozwolą Ci dokładnie sprawdzić, czy rozpoczęcie działania w tym miejscu i w tym momencie jest bezpieczne i nie grozi poważniejszymi usterkami lub nawet niebezpieczeństwem dla zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą detektorów przewodów, kabli i napięcia w sklepie Emast.pl.


Jakie funkcje pełni detektor kabli?

Detektory przewodów pozwalają rozpocząć prace remontowe bez ryzyka przewiercenia kabli, przewodów czy drutów zbrojeniowych. Ich funkcją jest wskazanie miejsca, w którym przebiegają i zasygnalizowanie o tym montera, który zamierza rozpocząć wiercenie. Wykrywacz kabli jest urządzeniem niezbędnym w co najmniej kilku sytuacjach.

 • Przy zamiarze wiercenia otworów w ścianie konieczne jest sprawdzenie, czy w danym miejscu nie przebiega kabel elektryczny. Przewiercenie go mogłoby spowodować poważne straty związane z koniecznością wymiany całej instalacji elektrycznej w danym miejscu.

 • Możliwe jest również natrafienie na druty zbrojeniowe. W takim wypadku niemal na pewno dojdzie do uszkodzenia wiertła, które nie będzie nadawało się do dalszej pracy.

 • Wykrywacz kabli niezbędny jest także w czasie planowania remontu instalacji. Detektor przewodów dokładnie wskaże, w którym miejscu należy skuć ścianę, aby odsłonić starą, wymagającą remontu instalację.


Jak działa wykrywacz przewodów?

Warto postawić na jak najbardziej funkcjonalny wykrywacz przewodów elektrycznych. Kiedy po przyłożeniu do ściany wykryje on metalowe elementy, m.in. kable, druty czy profile stalowe, poinformuje o tym, wydając optyczno-akustyczny sygnał. Funkcjonalne wykrywacze kabli z naszej oferty, które posiadają czytelne wyświetlacze LCD, informują również, na jakiej głębokości znajdują się kable.

Najbardziej funkcjonalne detektory przewodów z naszej oferty wykrywają nie tylko kable (również pod napięciem), ale również:

 • rury z tworzywa sztucznego,
 • metale żelazne,
 • metale nieżelazne,
 • konstrukcje drewniane.


Detektory napięcia

W naszej ofercie dostępne są również detektory napięcia, przypominające kształtem długopisy. Umożliwiają wykrywanie napięcia w zamkniętym obwodzie nawet bez zetknięcia.


Detektory gazu

Oferujemy także detektory gazu, które są nieodzownym wyposażeniem monterów i serwisantów instalacji gazowych. Pozwalają wykrywać wycieki gazu i nieszczelności instalacji. O wykryciu gazu informują sygnałem świetlno-dźwiękowym oraz wibracjami.