Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Odkurzacze piorące do dywanów i tapicerki

Produkty 12

 1. 1.193-120.0.JPG-53622
  KARCHER ODKURZACZ PIORĄCY PUZZI 10/2 Adv 1.193-120.0
  Cena promocyjna Cena: 6 222,45 zł Regular Price 6 345,14 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6222.45 zł
 2. 1.100-130.0.JPG-45195
  KARCHER ODKURZACZ PIORĄCY PUZZI 10/1 EU 1.100-130.0
  Cena promocyjna Cena: 3 651,75 zł Regular Price 4 098,36 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3651.75 zł

Produkty 12

Odkurzacze piorące to urządzenia zyskujące coraz większą popularność ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Dzięki nim można przywrócić czystość nie tylko dywanom i wykładzinom, ale również tapicerkom meblowym lub samochodowym. Zdecyduj się na odkurzacz z funkcją prania i doprowadź swoje dywany i tapicerki do czystości, jaką zachwycały od nowości.


Odkurzacz do prania – jak działa?

Profesjonalny odkurzacz piorący to urządzenie z rodziny ekstrakcyjnych. Charakteryzuje się brakiem worka na zanieczyszczenia oraz użyciem wody podczas pracy. Ich skuteczność wynika z zastosowania dwóch pojemników na wodę – w jednym z nich znajduje się woda zmieszana z detergentem rozbijającym zanieczyszczenia na niewielkie drobiny, natomiast drugi służy do zbierania brudnej wody z zanieczyszczeniami.

Odkurzacze ekstrakcyjne niemal jednocześnie wtryskują w dywan, w który uprzednio należy wetrzeć środek z aktywną pianą, wodę pod wysokim ciśnieniem, a następnie zasysają ją wraz zabrudzeniami do przeznaczonej do tego komory. Dzięki temu bezpośrednio po czyszczeniu dywan pozostaje jedynie delikatnie wilgotny. Dostępne są również odkurzacze piorące z funkcją suszenia – polecamy je używać w pomieszczeniach z przeciętną wentylacją.


Kiedy i gdzie warto używać odkurzaczy piorących?

Odkurzacz do prania dywanów to urządzenie niezbędne wszędzie tam, gdzie powierzchnia dywanowa narażona jest na stałe zabrudzenia. Będą to zatem miejsca użyteczności publicznej, w których podłoga została wyłożona wykładziną lub dywanami – kina, teatry, muzea, sale konferencyjne, biura itp. Firmy sprzątające obsługujące takie miejsca znacznie usprawnią swoją pracę, korzystając z tych urządzeń.


Odkurzacz piorący do dywanów, wykładzin i tapicerki w domu

W gospodarstwie domowym odkurzacze piorące również okazują się nieocenione. Szczególnie jeśli mieszkają w nim dzieci, które podczas zabawy mogą w łatwy sposób ubrudzić dywany. Przydatne okażą się również w przypadku zwierząt, które mogą nanieść zabrudzenia z podwórka.

Dość szybko zabrudzeniom ulegają również tapicerki meblowe lub samochodwe, które warto prać na bieżąco, by nie dopuścić do trwałych zabrudzeń. Odkurzacz piorący do tapicerki szybko i skutecznie usuwa głęboko wżarty brud z mebli oraz foteli samochodowych.