Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Dłuta do drewna / stolarskie

Produkty 1-18 z 33

Strona

Produkty 1-18 z 33

Strona

Pomimo że stolarze mają dzisiaj do dyspozycji zaawansowane elektronarzędzia do obróbki drewna, to wciąż do ich pracy niezbędne są dłuta, których człowiek używa od… tysięcy lat. Dzisiaj stolarzom niezbędne są zróżnicowane rodzaje dłut, dzięki którym mogą precyzyjnie wykonywać specjalistyczne rodzaje prac przy obróbce drewna. Dzięki ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast wyposażysz swój warsztat stolarski we wszystkie dłuta do drewna, jakich potrzebujesz do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Dłuta stolarskie w ofercie sklepu Emast.pl

Najczęściej używanymi dłutami są dłuta płaskie i dłuta półokrągłe. Obydwa rodzaje tych narzędzi znajdziesz w naszym sklepie. Czym się różnią i do jakich prac są przeznaczone?

  • Dłuta stolarskie płaskie – jest to najprostsza wersja dłut do drewna. Ścięta jest jedynie ich krawędź przednia, której kąt natarcia może być różny, ale zwykle wynosi 30 stopni. Płaskie dłuto do drewna z dużym ostrzem przeznaczone jest do wykonywania większych powierzchni, natomiast z mniejszym do wykańczania detali.

  • Dłuta stolarskie półokrągłe – jego ostrze jest wyprofilowane w taki sposób, aby przypominało literę „C”. Dzięki temu możliwe jest wykańczanie zaokrąglonych powierzchni bez pozostawiania śladów obróbki. Półokrągłe dłuta do drewna to narzędzia umożliwiające bardzo dokładną pracę.


Wybierz dłuta do drewna, jakich potrzebujesz

W naszej ofercie dostępne są dłuta rzeźbiarskie w różnych wielkościach, dzięki czemu możesz wyposażyć swój warsztat stolarskie dokładnie w takie narzędzia, jakich potrzebujesz. Oferujemy zarówno pojedyncze dłuta do drewna, jak też zestawy, które zawierają narzędzia o różnych długościach ostrzy. Każdy zestaw zamknięty jest w ergonomicznym etui lub wytrzymałej skrzyneczce, która umożliwia przechowywanie dłut z zachowanie porządku.


Dlaczego warto stawiać na dłuta do drewna z oferty Emast.pl?

Wybierając dostępne u nas narzędzia, masz pewność, że sięgasz po sprawdzone rozwiązania, które są gwarancją jakości, wytrzymałości oraz komfortowej i efektywnej pracy. Stawiamy na sprawdzonych producentów, takich jak Irwin czy Drel. Dostępne u nas dłuta wykonane są z wysokiej jakości materiałów – ostrza z wytrzymałej chromowanej stali, natomiast uchwyty z kompozytów, które gwarantują pewny i wygodny chwyt. Możesz zdecydować się na dłuta o ostrzach ze stali o różnej twardości, które dostosujesz do specyfiki swojej pracy.

Oferta sklepu Emast to znakomita okazja do tego, aby wyposażyć swoją stolarnię w niezbędne do pracy dłuta o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.