CELMA

Produkty 18

 1. CELMA SZLIFIERKA DO GIPSU PRBt225GEO PRBt225GEO
  CELMA SZLIFIERKA DO GIPSU PRBt225GEO PRBt225GEO
  Cena promocyjna Cena: 742,80 zł Regular Price 825,58 zł
 2. CELMA MŁOTOWIERTARKA PRWg 26GEO PRWg26GEO
  CELMA MŁOTOWIERTARKA PRWg 26GEO PRWg26GEO
  Cena promocyjna Cena: 431,61 zł Regular Price 472,32 zł
 3. OP2000P.JPG-53685
  CELMA OPALARKA 2000W OP 2000P OP2000P
  Cena promocyjna Cena: 165,07 zł Regular Price 185,98 zł
 4. DPPe100AEO.JPG-61454
  CELMA WYRZYNARKA DPPe 100AEO DPPe100AEO
  Cena promocyjna Cena: 296,31 zł Regular Price 313,90 zł

Produkty 18

Dzięki ofercie sklepu Emast.pl możesz wyposażyć swój profesjonalny warsztat w elektronarzędzia rodzimej marki Celma. Elektronarzędzia tej polskiej marki to doskonała okazja do tego, aby w atrakcyjnej cenie nabyć solidne i wydajne wiertarki, szlifierki, wyrzynarki oraz inne narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą elektronarzędzi Celma w sklepie Emast.

Narzędzia Celma – poznaj historię firmy

Celma to polski producent narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, którego historia sięga czasów sprzed II wojny światowej, kiedy w roku 1934 powstała Fabryka Maszyn, Odlewnia Żeliwa i Metali. Na początku swojej działalności firma produkowała ręczne wiertarki i inne podobne narzędzia, by kilkanaście lat po wojnie rozpocząć współpracę z obecnym gigantem na rynku elektronarzędzi i innych urządzeń, czyli firmą Bosch, dzięki której na rynek trafiły elektronarzędzia Celma.

Co wyróżnia markę Celma?

Celma to marka, której elektronarzędzia charakteryzują się wysoką jakością, a także wydajnością, która pozwoli sprostać pracy w warunkach amatorskich oraz profesjonalnych. Producent oferuje sprawnie działający system gwarancyjny. Firma dąży do nieustannego doskonalenia swoich produktów, dzięki czemu stają się one coraz lepsze i spełniają oczekiwania coraz większej grupy odbiorców.

Celma – narzędzia dostępne w ofercie Emast.pl

Zobacz, jakie elektronarzędzia Celma znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

 • Wiertarka Celma – wiertarka polskiej marki to narzędzie niezbędne w każdym domu i warsztacie. W ofercie Emast znajdziesz wiertarki o różnych parametrach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz wiertarkę odpowiednią do swoich potrzeb.
 • Wiertarka udarowa Celma – wiertarka niezbędna do bardziej wymagających prac, np wiercenia w betonie podczas remontu lub na placu budowy.
 • Młotowiertarka Celma – młotowiertarka to wszechstronne narzędzie, dzięki któremu oprócz wiercenia można wykonywać również dłutowanie czy kucie.
 • Wyrzynarka Celma – powszechnie stosowane narzędzie do przecinania elementów drewnianych po linii prostej.
 • Szlifierka taśmowa Celma – szlifierka tego typu gwarantuje wysoką precyzję przy polerowaniu dużych powierzchni drewnianych.
 • Szlifierka kątowa Celma – przeznaczona jest do szlifowania “na mokro” materiałów ceramicznych, kamienia i betonu.
 • Młot udarowy Celma – narzędzie przeznaczone do kucia, dłutowania oraz prac wyburzeniowych.
 • Mieszarka Celma – mieszadło pomoże wyrabiać większe ilości zaprawy murarskiej oraz farb.

Wszystkie powyższe elektronarzędzia Celma dostępne są w ofercie Emast w przystępnej cenie i gwarantują satysfakcjonującą wydajność.