Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla ogrodnika amatora 2023

RedakcjaDec 19, 2022 1:10:00 PM

Miłośnik ogrodnictwa uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. W przydomowym ogrodzie pielęgnuje i przycina kwiaty, dba o trawnik, planuje kolejne rabaty, by zielona przestrzeń była estetyczna. Jak wybrać prezent dla amatora ogrodnictwa? Jakiego rodzaju narzędzia, sprzęty czy gadżety ucieszą miłośnika pielęgnowania przydomowego, niewielkiego lub przestronnego ogrodu?

CELLFAST IDEAL GRABIE UNIWERSALNE+RĘKAWICE 40-211AP120

Indeks handlowy: C40-211AP120
Cena: ok. 55 zł

CELLFAST ERGO SZPADEL PROSTY 40-001

Indeks handlowy: C40-001
Cena: ok. 90 zł

AWTOOLS OPRYSKIWACZ 5,0L GARDEN SERIES AW60002

Indeks handlowy: AW60002
Cena: ok. 60 zł

AWTOOLS WÓZEK OGRODOWY/ WYWROTKA 4 KOŁOWA AW00015

Indeks handlowy: AW00015
Cena: ok. 420 zł

AWTOOLS KOSIARKA ELEKTRYCZNA ZF6127A/ 1600W AW70052

Indeks handlowy: AW70052
Cena: ok. 800 zł

AWTOOLS KOSA SPALINOWA 3,0KM BC520 AW70002

Indeks handlowy: AW70002
Cena: ok. 630 złPrezent dla ogrodnika amatora

W ogrodzie jest mnóstwo pracy. Trzeba regularnie przycinać trawę, pozbywać się chwastów, podlewać rośliny i krzewy. Jesienią amatorzy przydomowego ogrodu zbierają owoce, grabią liście, ponadto przygotowują kompost. Porządkują również cały teren, aby odpowiednio go przygotować na trudne warunki zimowe.

Wśród miłośników ogrodnictwa znajdziemy tych, którzy sporo czasu spędzają na doglądaniu kolorowych i pachnących gatunków roślin, ale i tych, którzy wolą uprawiać zioła i warzywa, nawet w niewielkiej ilości. Każdy z nich będzie również regularnie przycinał zbyt wysoką trawę, podlewał kwiaty i zabezpieczał teren przed mrozem.

Amator ogrodnictwa doceni zatem wszystko to, co ułatwi i uprzyjemni pielęgnację ogrodu. Szeroką ofertę praktycznych narzędzi i akcesoriów można znaleźć w sklepie Emast.pl.

Najważniejsze sprzęty do ogrodu

Prezent dla ogrodnika amatora, który ucieszy każdego, to kosiarka i podkaszarka. Sprzęty pozwalające na szybkie, sprawne i efektywne przycinanie trawy, nawet w trudno dostępnych miejscach oraz na nierównych terenach.

Przydatna będzie piła, która posłuży do ścinania grubszych gałęzi, formowania ich w mniejsze kawałki, a także przyda się do przygotowania drewna, np. dla ogrodników lubiących się z majsterkowaniem.

Sprawdzony podarunek to pojemniki pozwalające zbierać kompost, wielofunkcyjne i estetyczne meble ogrodowe oraz tekstylia do nich. Można poszukać wśród kategorii narzędzi mechanicznych, aby amatorowi ogrodnikowi ułatwić wykonywanie wielu zadań.

Aranżacja ogrodowa, która zachwyca

Wśród miłośników ogrodnictwa sprawdzą się podarunki, dzięki którym będzie można zadbać o aranżację ogrodu. Znajdziemy je w kategorii architektury ogrodowej. Na prezent wybierzemy obrzeża ogrodowe, palisady czy obrzeża trawnikowe. Spełniają one praktyczne funkcje, ale i stają się dekoracją każdej zielonej przestrzeni.

Prezent dla ogrodnika amatora? Uwzględniając powyższe wskazówki i propozycje uda się znaleźć sprzęt, narzędzie bądź akcesorium, które doceni bliska osoba. Tego typu prezenty przydadzą się przez długi czas, usatysfakcjonują i będą strzałem w dziesiątkę.