Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ubijarki / zagęszczarki do gruntu, betonu, kostki

Produkty 1-18 z 40

Strona
 1. KALTMANN ZAGĘSZCZARKA K-ZG120
  KALTMANN ZAGĘSZCZARKA K-ZG120
  Cena: 3 210,30 zł
 2. KALTMANN ZAGĘSZCZARKA K-ZG90PRO K-ZG90PRO
  KALTMANN ZAGĘSZCZARKA K-ZG90PRO K-ZG90PRO
  Cena: 2 601,45 zł
 3. BELLE MATA DO ZAGĘSZCZARKI PCX 500 OPP32DIO
  BELLE MATA DO ZAGĘSZCZARKI PCX 500 OPP32DIO
  Cena: 548,89 zł
 4. lx5dpnar-27921
  BELLE ZAGĘSZCZARKA PCX 500H Honda GX160 ZESTAW PC5000+SILNIK
  Cena promocyjna Cena: 8 104,47 zł Regular Price 8 259,45 zł

Produkty 1-18 z 40

Strona

Zagęszczarka to maszyna przemysłowa, która stosowana jest głównie w pracach budowlanych. Urządzenie służy do zagęszczania podłoża, które zostaje ubite w wyniku wibrowania maszyny. Dzięki zagęszczarkom uzyskasz idealną, równą i zbitą nawierzchnię – sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz sprzęt, który sprosta Twoim wymaganiom.

Zagęszczarki w sklepie Emast

Zagęszczarki gruntu w naszym sklepie pochodzą od producentów, którzy stawiają na jakość i wydajność swoich maszyn. W ofercie Emast znajdują się zagęszczarki takich firm jak Scheppach, Kaltmann czy Belle. Producenci sprzętu mają wieloletnie doświadczenie w produkcji specjalistycznych maszyn budowlanych, które przystosowane są do każdych warunków pracy.

Zagęszczarki w sklepie Emast – wysoka wydajność pracy

Zagęszczarki w sklepie Emast powstały z myślą o wysokiej wydajności, która zapewnia precyzję oraz wpływa na czas pracy. Urządzenia do zagęszczania nawierzchni wyposażone są w wydajne silniki benzynowe o mocy 4, 4,8 oraz 5,5 KM. W ofercie znajdziesz również sprzęt, w którym zamontowany został bardzo mocny, czterosuwowy silnik o mocy 9 KM. Odpowiednia wydajność silnikowa gwarantuje dużą częstotliwość uderzeń oraz wpływa na wielką siłę nacisku od 16,5 kN do 30,5 kN. Zapewnia ona bardzo mocne zagęszczenie i utwardzenie nawierzchni.

Zagęszczarki przystosowane do pracy z każdą nawierzchnią

Nasze zagęszczarki charakteryzują się szeroką funkcjonalnością, która zapewnia pracę w każdych warunkach. Zagęszczarki gwarantują głębokość zagęszczania do 50 cm oraz dużą częstotliwość uderzeń 450-660 obrotów na minutę, dzięki czemu skutecznie utwardzają każdy rodzaj nawierzchni. W ofercie sklepu zajdziesz urządzenia, które przystosowane są do zagęszczania piasku, żwiru, miękkiej ziemi oraz asfaltu.

Zagęszczarki – komfort i bezpieczeństwo użytku.

Budowa zagęszczarek zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytku. Obudowy maszyn skutecznie ograniczają oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora. Niektóre z zagęszczarek posiadają ramy obudowy, które służą jako składany uchwyt dźwigowy, który ułatwia transport i przechowywanie. Pomimo dużej wagi – od 79 kg do 171 kg – urządzenia są bardzo zwrotne i wygodne w obsłudze.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi pomiarowych - statywy i wtyczki rozporowesuwmiarkiszczelinomierzewykrywacze.