Pistolety

Produkty 1-18 z 309

Strona

Produkty 1-18 z 309

Strona

Pistolety przemysłowe to najwygodniejszy sposób dozowania i aplikacji substancji spajających oraz uszczelniających. Bez nich trudno o precyzję oraz nałożenie odpowiedniej ilości spoiwa. Dlatego w ofercie sklepu Emast.pl nie mogło zabraknąć ergonomicznych pistoletów budowlanych i remontowych, dzięki którym precyzyjnie zaaplikujesz różne spoiwa i inne substancje przeznaczone do montażu lub uszczelniania.

Pistolety do kleju

Pistolety są bardzo pomocnymi narzędziami dla osób trudniących się rękodziełem, modelarstwem, pracami plastycznymi lub montażem elementów wykonanych z różnych tworzyw. Urządzenia te umożliwiają precyzyjne (zarówno jeśli chodzi o miejsce aplikacji, jak i ilość substancji) dozowanie kleju na ciepło.

Pistolety do malowania i lakierowania

Natrysk farby i lakieru to najskuteczniejszy sposób na równomierne pokrycie powierzchni. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz wiele modeli pistoletów remontowych, które umożliwiają malowanie i lakierowanie metodą natrysku. Każdy z nich zawiera praktyczne dysze oraz pojemne zbiorniki na farby i lakiery. Pistolety zawierają również wkładki i filtry. Charakteryzują się optymalnym ciśnieniem roboczym.

Pistolety do ropowania

Pistolety przemysłowe ułatwiają również dozowanie odpowiedniej ilości olejów oraz środków czyszczących. Długa dysza umożliwia dostanie się w trudno dostępne miejsca, a dokładne czyszczenie pojemników (również z tłustych substancji) możliwe jest dzięki dużym otworom.

Pistolety remontowe do wyciskania

W naszej ofercie znajdziesz też manualne oraz elektryczne pistolety remontowe do wyciskania z tub silikonu, kitu lub klejów na zimno. Gwarantują maksymalną kontrolę wyciskania, dzięki czemu zawsze dozujesz odpowiednią ilość spoiwa. Ich ergonomiczna konstrukcja zapobiega wypadaniu pojemnika z pistoletu, dzięki czemu praca jest bardziej wygodna i wydajna.

Pistolety do przedmuchu

Oferujemy również pistolety do przedmuchu – czyszczenie powietrzem pod wysokim ciśnieniem jest bardzo skutecznym, a w niektórych przypadkach jedynym możliwym sposobem na usuwanie zabrudzeń. Wąskie dysze ułatwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc.

W naszej ofercie znajdują się jeszcze m.in. pistolety do piany montażowej oraz piaskowania. Posiadamy też zestawy do naprawy pistoletów budowlanych i remontowych.