Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Łyżki do opon

Produkty 1-18 z 24

Strona

Produkty 1-18 z 24

Strona

Demontaż i montaż opony zawsze jest zadaniem kłopotliwym, zwłaszcza wtedy, kiedy konieczność ta jest pilna. W takiej sytuacji konieczne staje się użycie właściwej łyżki do opon dobranej do rozmiaru opony. Nasza oferta łyżek dostosowana jest do opon o różnorodnym rozmiarze, opon samochodowych i motocyklowych, gdzie każdy klient znajdzie produkt dopasowany do jego indywidualnych wymagań.

 

Czy istnieje uniwersalna łyżka do kół?

Dobranie właściwej łyżki do opon, z którymi przychodzi pracować, sprawi, że nie będzie to praca nazbyt czasochłonna. Poza tym dysponując profesjonalnym sprzętem, nie dojdzie do uszkodzenia opony ani felgi. Nasza oferta zawiera zarówno łyżki do opon ciężarowych jak też dedykowane motocyklom czy rowerom. Praca z różnej wielkości oponami wymaga użycia dobranej łyżki.

 

Solidne łyżki do montażu opon ciężarowych

W naszej ofercie odnajdziesz łyżki, które znacznie usprawnią zdjęcie opony z felgi samochodu ciężarowego. Łyżki wykonane są z wysokiej jakości stali, dzięki czemu są odpowiednio twarde i wyprofilowane, aby zapewnić wygodny chwyt i możliwość manipulacji. Tym narzędziom stawia się rygorystyczne wymagania techniczne, którym nasze łyżki do opon są w stanie sprostać!

 

Łyżki do zdejmowania opon motocyklowych i samochodowych

Łyżki, znajdujące się w naszej ofercie umożliwiają łatwe i szybkie zdjęcie opony motocyklowej, samochodowej oraz z felg quadów, czy tym podobnych pojazdów. Sprawdzą się doskonale nawet w drodze! Łatwość w ich użyciu sprawia, że nie należy się obawiać o stan opony czy felgi nawet w przypadku, kiedy łyżka do zdejmowania opon używana jest przez osobę nie do końca przeszkoloną z demontażem opon. Nasze łyżki do opon z taką samą skutecznością nadają się do opon pojazdów nowoczesnych, co do pracy z zabytkowymi maszynami. Jak wiadomo, motocykle zabytkowe często posiadają specyficznie wykonane felgi, są szprychowane i ogólnie delikatne. Oferowane łyżki do opon doskonale sobie z nimi radzą i są bezpieczne nawet dla leciwych opon oraz felg.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.