Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

NIVEL SYSTEM

Produkty 1-18 z 66

Strona

Produkty 1-18 z 66

Strona

Nivel System to polska marka, która od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań pomiarowych przeznaczonych dla profesjonalistów. Lasery Nivel System, podobnie jak niwelatory, dalmierze czy statywy cieszą się dużym uznaniem ekspertów z branży budowniczej i nie tylko. Znając potencjał tych narzędzi, jesteśmy pewni, że sprostają także Twoim oczekiwaniom. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na produkty, które poprawią jakość, efektywność oraz tempo działania w Twojej firmie.


Niwelatory laserowe i lasery Nivel System – asortyment

Asortyment produktów Nivel System jest bogaty i różnorodny – doskonały do realizowania zaawansowanych zadań np. na placu budowy, związanych z pomiarami geodezyjnymi, architektonicznymi, przemysłowymi. Przyrządy powstają z najlepszych komponentów, które producent importuje z całego świata. W ten sposób może zaoferować (za naszym pośrednictwem) niezawodne:

  • poziomice laserowe Nivel System,
  • tyczki i statywy,
  • dalmierze Nivel System,
  • lasery Nivel System.

Każdy przyrząd występuje w kilku wariantach do wyboru, np. dalmierz Nivel System występuje w wersji z kamerą, z zieloną wiązką, może mieć funkcję tyczenia, kalibracji, podświetlenia ekranu, opóźnienie wywoływania pomiaru. Dobrze sprawdzi się w rozmaitych pracach geodezyjnych.

Podobnie duży wybór czeka na kupujących niwelatory laserowe. Nivel System oferuje im dostęp do urządzeń przeznaczonych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, wyznaczających płaszczyzny oraz kąty.

Szukasz innych akcesoriów geodezyjnych czy architektonicznych? Mamy stabilne trójnogi statywy Nivel System oraz tyczki teleskopowe czy łaty (inwarowe, drewniane, aluminiowe, fiberglassowe). Duży wybór sprawia, że podjęcie decyzji staje się wyzwaniem? Skorzystaj ze zdalnego wsparcia naszych doradców!


Zamów produkty Nivel System w naszym sklepie

Kupowanie przyrządów budowlanych, do użytku w geodezji, kartografii i architekturze wymaga wnikliwego rozpoznania rynku. U nas porównasz różne wersje produktów Nivel System – marki znanej i cenionej nie tylko w kraju, ale też za granicą. W naszym sklepie czeka na Ciebie duży wybór przyrządów pomiarowych i towarzyszących, takich jak nowoczesne wielozadaniowe lasery krzyżowe Nivel System, pozwalające na tyczenie niezwykle precyzyjnych linii. Porównaj je, zwracając uwagę na konkurencyjne ceny produktów – wiele z nich kosztuje znacznie mniej niż u konkurencji czy w sklepie stacjonarnym. To oznacza, że zakupy w Emast.pl są oszczędnością czasu i pieniędzy. Zapraszamy!