Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kątowniki stolarskie

Produkty 18

 1. SOLA KĄTOWNIK STOLARSKI SRC200 200x145mm 56014001
  Cena promocyjna Cena: 43,98 zł Regular Price 47,41 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 43.98 zł
 2. SOLA KĄTOWNIK STOLARSKI SRC250 250x145mm 56014101
  Cena promocyjna Cena: 43,30 zł Regular Price 48,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 43.30 zł

Produkty 18

Żadne prace stolarskie, szczególnie związane z wytwarzaniem drewnianych elementów i montażem nie są możliwe do wykonania bez precyzyjnych przyrządów pomiarowych. Jednym z takich przyrządów jest kątownik stolarski, dzięki któremu z dużą precyzją wyznaczysz kąty i długości, a następnie wykonasz dokładnie zleconą Ci pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kątowników stolarskich w sklepie Emast.pl, które znajdą zastosowanie w każdym warsztacie stolarskim, niezależnie od stopnia zaawansowania prac, jakie się w nim wykonuje.


Profesjonalny kątownik stolarski – do czego służy?

W stolarstwie kątowniki służą głównie do wyznaczania kątów prostych i kątów 45 stopni, czasami również środka koła. Bez kątownika nie uda się precyzyjnie wykonać nawet prostych konstrukcji drewnianych. Kątowniki stolarskie przyjmują kształt dwóch ramion połączonych ze sobą w taki sposób, że pomiędzy nimi występuje kąt prosty. Kątownik stolarski precyzyjny będzie zawierał skalę po obu stronach ramienia, dzięki czemu praca będzie znacznie łatwiejsza i bardziej komfortowa – bez problemu nie tylko wyznaczysz z jego pomoc kąty, ale też wypoziomujesz powierzchnię pionową i poziomą czy wytrasujesz różne materiały.


Dlaczego warto sięgać po kątowniki stolarskie z oferty sklepu Emast.pl?

Wszystkie narzędzia i przyrządy pomiarowe, które dostępne są w naszej ofercie, pochodzą od producentów, którzy w tej branży uchodzą za rzetelnych i solidnych, oferując wyłącznie trwałe, jakościowe, precyzyjne i wydajne narzędzia lub akcesoria pomocnicze dla majsterkowiczów i fachowców technicznych.

Dbamy o to, żeby w naszej ofercie dostępne były narzędzia o możliwie jak najbardziej zróżnicowanej specyfikacji – dzięki temu możesz uzupełnić swój warsztat w dokładnie takie kątowniki stolarskie, jakich potrzebujesz do pracy.

 • Długość ramion – w ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz kątowniki stolarskie o różnej długości ramion. Wybierając dłuższe kątowniki o większym zakresie pomiaru, możesz dokonywać pomiarów przed realizacją bardziej okazałych projektów.

 • Materiały – w sklepie Emast znajdziesz wyłącznie takie kątowniki stolarskie, które wykonane zostały z materiałów gwarantujących wytrzymałość i długą żywotność narzędzi. Oferujemy między innymi kątowniki wykonane ze stali lub ciśnieniowego odlewu aluminiowego. Dodatkowo wybrane modele powlekane są lakierowaną powłoką, dzięki czemu są odporne na postępowanie korozji i mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.

W większości przypadków na kątownikach znajduje się centymetrowa podziałka.