Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Drabiny i rusztowania

Produkty 1-18 z 145

  1. DRABEST DRABINA ALUMINIOWA 3x11 BASIC RE-ST-WCI-180X90X40
    Cena promocyjna Cena: 175,89 zł Regular Price 199,26 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 167.90 zł

Produkty 1-18 z 145

Drabina jest niezbędna nawet przy najprostszym remoncie – bez niej niemożliwe okaże się pomalowanie sufitu czy położenie na nim gładzi. Nawet powieszenie kuchennych szafek wymaga tego, żebyś stanął przynajmniej na jednym stopniu. Zobacz, jakie drabiny i rusztowania znajdują się w naszej ofercie i wybierz taką, która pozwoli Ci wykonać wszystkie niezbędne prace remontowe lub budowlane.

Rusztowania w ofercie Emast.pl

Rusztowanie to nie tylko element placu budowy. Może okazać się niezbędne choćby przy malowaniu domu czy kładzeniu nowej elewacji. W naszej ofercie znajdziesz między innymi rusztowania aluminiowe drabinowe, które składa się z dwóch drabin oraz platformy roboczej. Ich istotną zaletą jest to, że drabin możesz używać osobno jako drabin przystawnych. Tego typu rusztowanie aluminiowe po złożeniu zajmuje mało miejsca, dlatego łatwo przechowuje się je w przydomowym garażu.

Z kolei rusztowanie jezdne posiada tę zasadniczą cechę, że jest wyposażone w zintegrowane kółka, które ułatwiają transport. Podczas remontu ścian jednorodzinnego domu parterowego z powodzeniem zastąpisz nim rusztowanie elewacyjne.

Drabiny aluminiowe

W naszej ofercie znajdziesz szereg drabin aluminiowych, które znajdą szerokie zastosowanie podczas prac remontowych, aranżacyjnych i budowlanych.

  • Drabina przegubowa – jest to bardzo praktyczna drabina wielofunkcyjna, która składa się z segmentów połączonych ze sobą ryglowanymi przegubami. Umożliwiają one zmianę ustawień drabiny w taki sposób, aby spełniała bieżące potrzeby.
  • Drabina z podestem – czyli bardzo powszechna drabina malarska, która znajdzie zastosowanie w każdym domu. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać drabinę z wybraną liczbą stopni. Model z dwoma lub trzema stopniami zda egzamin jako drabina domowa.
  • Drabina przystawna – nazywana również opieralną. Jest to klasyczna drabina, którą oprzesz o ścianę. Występuje również w wersji teleskopowej, umożliwiającej regulację długości.

Drabiny drewniane

Jeśli nie interesuje Cię drabina aluminiowa, w naszej ofercie znajdują się również modele drewniane. Drewniana drabina składana może mieć różną liczbę szczebli, dzięki czemu dobierzesz jej wysokość do swoich potrzeb. Cieszą się dużą popularnością w domach, przydomowych warsztatach lub w ogrodach.