Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

STHOR

Produkty 1-18 z 180

Strona

Produkty 1-18 z 180

Strona

Sthor jest jedną z marek, które tworzą portfolio producenta Toya. Jest to marka elektronarzędzi przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych oraz w warsztatach hobbystycznych majsterkowiczów. W ofercie marki Sthor dostępne są zarówno uniwersalne narzędzia, bez których niemożliwe jest wykonanie jakichkolwiek prac naprawczych w domu, a także bardziej specjalistyczne narzędzia elektryczne, przeznaczone do konkretnych zadań amatorów majsterkowania. Narzędzia Sthor są dostępne w szerokiej gamie w ofercie sklepu Emast.


Czym charakteryzują się elektronarzędzia Sthor?

Elektryczne narzędzia Sthor wyróżniają się spośród asortymentu innych marek dość prostą, aczkolwiek solidną konstrukcją, która gwarantuje wytrzymałość narzędzi w warunkach mniej wymagających domowych lub hobbystycznych prac warsztatowych lub naprawczych. Ciekawe wzornictwo i przystępna cena sprawiają, że narzędzia Sthor są idealnym wyborem do użytku domowego.


Jakie elektronarzędzia dostępne są w portfolio Sthor?

Oferta marki Sthor pozwala zorganizować sobie domowy warsztat, który umożliwi wykonanie niezbędnych prac naprawczych i montażowych w razie wystąpienie usterek albo do realizowania swoich majsterkowiczowskich pasji.

  • Wkrętarka Sthor – to jedno z podstawowych narzędzi w warsztacie domowym, niezbędne choćby do skręcania mebli.

  • Wiertarko-wkrętarka Sthor – narzędzie, które w zupełności zdaje egzamin przy prostych pracach z elementami drewnianymi.

  • Wiertarki Sthor – do poważniejszych prac remontowych polecamy wiertarki udarowe lub młotowiertarki Sthor.

  • Wyrzynarka Sthor – narzędzie niezbędne do prac stolarskich w celu przecinania elementów drewnianych, zastosowanie specjalistycznych tarczy umożliwia również obróbkę metali lub tworzyw sztucznych.

  • Szlifierki Sthor – różne rodzaje szlifierek umożliwiają precyzyjne wykańczanie prac stolarskich lub związanych z obróbką metali, kamienia lub innych tworzyw.

Oferta marki obejmuje również osprzęt do elektronarzędzi, taki jak wiertła, dłuta, tarcze do szlifierek, świdry i otwornice.


Inne produkty w portfolio marki Sthor

Oferta marki Sthor nie ogranicza się jednak do elektronarzędzi. W portfolio tej marki dostępne są również ręczne narzędzia warsztatowe (klucze Sthor, wkrętaki itp.), narzędzia dekoratorskie (m.in. zgrzewarka Sthor, pistolety do kleju czy pistolety malarskie), przemysłowy odkurzacz Sthor, lutownice, opalarki i akcesoria elektryczne. Szereg produktów producenta Toya sprzedawanych pod marką Sthor znajdziesz w wielu kategoriach produktów sklepu Emast.