Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pompki samochodowe

Produkty 1-18 z 55

Strona
  1. REMS RĘCZNA POMPA KONTROLNA Z MANOMETREM PUSH INOX 115001R
    Cena promocyjna Cena: 1 757,55 zł Regular Price 2 225,07 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1677.66 zł
  2. REMS RĘCZNA POMPA KONTROLNA PUSH DO 60 BAR 115000R
    Cena promocyjna Cena: 1 351,65 zł Regular Price 1 726,92 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1290.21 zł

Produkty 1-18 z 55

Strona

Podróż samochodem, kiedy w zestawie niezbędnych narzędzi brakuje czegoś takiego, jak pompka samochodowa ręczna, może okazać się źródłem nieprzyjemnych w skutkach przygód. Nawet w przypadku, kiedy konieczna staje się wymiana koła na drodze, z reguły okazuje się, że zapasowe wymaga dopompowania. Wówczas każdy kierowca przekonuje się, jak potrzebna w takich sytuacjach jest pompka do samochodu.

 

Najlepsza pompka do kół samochodowych

Aby pompka samochodowa ręczna sprawdzała się w 100%, zawsze musi być dostosowana do rodzaju pojazdu. Pompka do opon samochodowych powinna być trwała i zapewnić odpowiednią wydajność. W krótkim czasie musi uzupełnić powietrze w oponie do odpowiedniego ciśnienia. Oferowane przez nas pompki różnią się w zależności od ich przeznaczenia, zapewniając napompowanie kół zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, jak też motocykli.

 

Pompka samochodowa ręczna - jaką wybrać?

Każdemu zależy na tym, aby móc napompować koła w jak najszybszym czasie i kontynuować swoją podróż. W tym celu w naszej ofercie udostępniamy pompki jedno i dwutłokowe, które mogą być stosowane nie tylko do samochodów osobowych, ale też i ciężarowych. Każdy z tych modeli to wysokowydajna pompka samochodowa, zwykle posiadająca manometr dla kontroli właściwego ciśnienia powietrza. Pompka samochodowa z manometrem jest koniecznością nie tylko podczas pompowania kół aut ciężarowych, ale pompka nożna z manometrem ułatwia również pompowanie kół osobówek. 

 

Dobrej jakości pompka słupkowa to pompka z manometrem

W naszej ofercie można też znaleźć nowoczesne i wydajne pompki słupkowe do wszelakiego zastosowania. Jest to pompka do opon samochodowych posiadająca manometr do precyzyjnego pompowania, ale może też stanowić pomoc podczas podróży innymi pojazdami, kiedy pompka nożna musi być jak najbardziej wydajna. Oferta zawiera najlepsze pompki do każdego rodzaju kół najpopularniejszych pojazdów wraz z szeroką gamą przejściówek i konektorów.