Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Akcesoria samochodowe

Produkty 1-18 z 181

 1. HOGERT ZESTAW USZCZELEK HYDRAULICZNYCH 141szt. HT8G510
  Cena promocyjna Cena: 20,02 zł Regular Price 22,88 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20.02 zł

Produkty 1-18 z 181

W sklepie Emast.pl znajdziesz wszystko, co w swoim samochodzie powinien posiadać każdy kierowca, by w drodze nie dać się zaskoczyć usterkom. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów samochodowych i zaopatrz się we wszystko, co może uchronić Cię przed nieplanowanym postojem.

Kable rozruchowe

Nie pozwól, by rozładowany akumulator zaskoczył Cię o poranku (szczególnie mroźną zimą) i nie pozwolił wyjechać do pracy. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz wykonane z linki miedzianej (gwarantuje ona wysokie przewodnictwo prądu) kable rozruchowe, dzięki którym bez problemu uruchomisz silnik od akumulatora sąsiada lub kogoś bliskiego. Wszystkie kable są również doskonale izolowane, dlatego nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo podczas podłączania akumulatora.

Linki holownicze

Jeśli w trasie w Twoim aucie wystąpiła poważniejsza usterka, być może konieczne będzie odholowanie do najbliższego warsztatu. Dlatego wśród akcesoriów do samochodu musi znaleźć się linka holownicza, która pozwoli w bezpieczny sposób holować pojazd. Dostępne w naszym sklepie linki charakteryzują się:

 • odpowiednią długością – dzięki temu podczas holowania zachowasz bezpieczeństwo w ruchu drogowym,
 • elastycznością – linka nie zrywa się po naprężeniu,
 • wytrzymałością – posiadamy linki o różnym udźwigu, dzięki czemu znajdziesz coś zarówno do mniejszych, jak i większych pojazdów.

Drobne akcesoria do samochodu

W każdej chwili musisz mieć pod ręką drobne części wymienne. Nie pozwól, by przepalony bezpiecznik lub usterka innego małego elementu unieruchomiły Twój pojazd. Dlatego w sklepie Emast znajdziesz:

 • bezpieczniki,
 • podkładki,
 • sprężynki,
 • o-ringi,
 • spinki.

Obawiasz się, że pogubisz wszystkie drobne części podczas ich wymiany? Abyś tego uniknął, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę magnetycznych misek, które pomogą Ci utrzymać porządek. Jeśli musisz zajrzeć głębiej pod maskę pojazdu, z pewnością pomogą Ci lusterka inspekcyjne. Nie zapomnij o preparacie WD-40, którym zabezpieczysz metalowe elementy przed korozją lub poluzujesz zapieczone połączenia.