Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

FORANKRA

Produkty 1-18 z 71

Strona

Produkty 1-18 z 71

Strona

Firma Forankra jest czołowym europejskim producentem i dostawcą systemów do zabezpieczeń i optymalizacji dostaw w procesach logistycznych. Firma powstała w 1989 roku, a produkcja oferowanych rozwiązań odbywa się w Szczecinie. Produkty firmy Forankra Poland dostępne są w ofercie sklepu Emast.pl. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierze najlepsze zabezpieczenia do procesów logistycznych od Forankra.

Jakie produkty znajdują się w portfolio firmy Forankra?

Asortyment firmy Forankra to produkty, które znajdują swoje zastosowanie w zapewnianiu bezpieczeństwa procesów logistycznych, takich jak między innymi zabezpieczanie ładunków w transporcie, podnoszenie załadunku czy optymalizacja łańcuchów logistycznych.

Liny polipropylenowe

W sklepie Emast.pl znajdziesz liny polipropylenowe Forankra, konfekcjonowane na plastikowych rolkach. Ich wielożyłowa konstrukcja poprawia elastyczność i zwiększa odporność liny na naprężenia. Liny odpowiednio sprawdzają się przy przenoszeniu obciążeń dynamicznych. Dlatego znajdują swoje zastosowanie w:

  • budowie wiszących mostów linowych;
  • parkach linowych i parkach rozrywki;
  • ogrodzeniach linowych;
  • tymczasowych mocowaniach;
  • małych dźwigach budowlanych.

Pasy transportowe z napinaczem

Pasy transportowe z napinaczem Forankra spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa. W sklepie Emast dostępne są pasy o różnej długości, dzięki czemu możesz wybrać pas odpowiedni do pojazdu, którym transportujesz towary.

Zawiesia Forankra

W ofercie firmy Forankra dostępne są także zawiesia. Występują w formach łańcuchowej i pasowej. Każde zawiesie zawiera odpowiednie formy zabezpieczeń i określoną nośność.

Podnośniki kolejowe hydrauliczne

Forankra ma swoim portfolio także hydrauliczne podnośniki kolejowe. Przystosowane są do podnoszenia ciężkich pojazdów z bardzo niskiego oraz z wysokiego pułapu.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania od firmy Forankra?

Wszystkie produkty firmy Forankra charakteryzują się najwyższą jakością, której potwierdzeniem jest spełnienie wielu obowiązujących w przepisach norm. Producent przykłada ogromną wagę do tego, aby jego produkty nie tylko charakteryzowały się najwyższą jakością, ale też gwarantowały pełne bezpieczeństwo procesów logistycznych.

Wysoka jakość produktów Forankra to zasługa ponad trzydziestoletniego doświadczenia firmy w branży, w czasie których zdobyła ona niezbędne know-how, dzięki któremu może teraz oferować tak jakościowe rozwiązania.

Co więcej, dzięki własnemu procesowi produkcyjnemu firma jest w stanie dostosowywać nowe rozwiązania do uwag użytkowników swoich produktów. Dlatego uchodzi za jednego z bardziej elastycznych i unikalnych dostawców branżowych produktów.