Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

PATROL

Produkty 1-18 z 46

Strona

Produkty 1-18 z 46

Strona

Skuteczna, szybka i bezpieczna praca nie jest możliwa bez zachowania porządku w warsztacie. Poukładane i pogrupowane narzędzia to jeden z kroków do jego utrzymania. Właśnie w tym celu w ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl dostępne są skrzynki narzędziowe Patrol oraz inne produkty tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem skrzynek na narzędzia i innych akcesoriów polskiego producenta Patrol, dostępnym w ofercie sklepu Emast.


Poznaj firmę Patrol

Polska marka firma Patrol Group powstała w 1991 roku i do dzisiaj skutecznie konkuruje z zagranicznymi firmami, które również zajmują się wytwarzanie artykułów z tworzyw sztucznych. Skrzynki narzędziowe Patrol powstają w oparciu o zaawansowaną technologię produkcyjną, dzięki której producent osiąga wysoką jakość swoich wyrobów. Oprócz jakości, warto wyróżnić również estetykę produktów Patrol – skrzynki i inne akcesoria charakteryzują się estetycznymi wykończeniami i nie zaburzają ładu w warsztacie.


Produkty Patrol w ofercie Emast.pl

Dzięki akcesoriom marki Patrol dobrze zorganizujesz pracę w swoim warsztacie niezależnie od tego, czy jest to duży warsztat w zakładzie przemysłowym, czy też hobbystyczny kącik majsterkowicza. Spośród artykułów tego producenta możemy wyróżnić między innymi skrzynki na narzędzia oraz kuwety o różnej wielkości i ładowności.

  • Skrzynki narzędziowe Patrol – skrzynka narzędziowa to podstawowe akcesorium, którego celem jest zachowaniu porządku w warsztacie. Dzięki nim poukładasz i pogrupujesz swoje narzędzia, dbając o to, aby każde z nich miało swoje miejsce i znajdowało się obok innych podobnych narzędzi. Znacznie usprawni to pracę i pomoże wyszukiwać odpowiednie narzędzia, niezbędne do konkretnych zadań.

  • Skrzynka narzędziowa Patrol na kółkach – niezbędna dla wszystkich fachowców, którzy swoje narzędzia muszą transportować na miejsce pracy – mowa tu zarówno o transporcie wewnątrzzakładowym, jak również o technikach i serwisantach dojeżdżających do lokalizacji klienta w celu usunięcia różnych usterek.

  • Organizery z kubełkami – zamykane pokrywą organizery z kubełkami pozwalają na przechowywanie najdrobniejszych elementów montażowych, takich jak podkładki, nakrętki itp.

  • Kuwety – kuwety również pozwalają na przechowywanie różnego osprzętu, takiego jak wkręty, gwoździe, śruby, wiertła czy frezy. Dzięki dostępności kuwet Patrol w różnych kolorach możesz szybko rozróżnić kuwetę z elementami, których szukasz.


Skrzynka Patrol i inne akcesoria to jedne z pierwszych rzeczy, jakie powinny pojawić się w nowo powstającym warsztacie lub w przestrzeni do pracy, którą próbujesz zorganizować od nowa.