Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Imadła maszynowe, ślusarskie, stołowe, hydrauliczne

Produkty 1-18 z 208

 1. KUŹNIA IMADŁO HYDRAULICZNE DO RUR ZE STOJAKIEM 1-746-00-000
  Cena promocyjna Cena: 930,86 zł Regular Price 954,19 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 930.86 zł
 2. BISON-BIAL IMADŁO STAŁE 150mm TYP 1250-150 0642212501707
  Cena promocyjna Cena: 974,16 zł Regular Price 1 050,73 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 929.88 zł
 3. ARTPOL IMADŁO ŚLUSARSKIE STAŁE 75mm 23040
  Cena promocyjna Cena: 74,42 zł Regular Price 76,85 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 71.03 zł

Produkty 1-18 z 208

Imadła to narzędzia niezbędne podczas obrabiania przedmiotów, głównie metalowych, choć nierzadko również wykonanych z drewna czy tworzyw sztucznych. Imadło jest niezastąpione, kiedy podczas pracy obrabiany przedmiot musi być unieruchomiony i znajdować się w niezmienionej, stabilnej pozycji. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz różne rodzaje imadeł, które sprawdzą się zarówno w domowych warsztatach, jak i większych zakładach produkcyjnych.

Imadła ślusarskie

Imadło ślusarskie inaczej nazywane jest również imadłem warsztatowym. Ten rodzaj imadła cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ sprawdza się zarówno podczas bardziej, jak i mniej precyzyjnych prac. Składają się ze szczęk o dość dużym nacisku, które gwarantują stabilne utrzymywanie obrabianego przedmiotu w stałej pozycji. Ich elementem jest również kowadło oraz obrotowa głowica, umożliwiająca odkręcanie ciężkich urządzeń ze stołu warsztatowego.

Imadło stałe

Imadło stałe (lub inaczej imadło stołowe) mocuje się do stołu przy pomocy śrub. Dlatego gwarantuje ono bardzo dużą stabilność i umożliwia wykorzystanie obydwu rąk do pracy. Z reguły imadła stałe są cięższe, dlatego nadają się do trudniejszych prac przy obróbce większych i cięższych przedmiotów. Jeżeli zdecydujesz się na imadło obrotowe, będziesz mieć możliwość dostosowania jego pozycji, dzięki obracającej się podstawie. Takie rozwiązanie gwarantuje lepszą ergonomię pracy.

Imadła maszynowe

Jest to nieco bardziej rozbudowany rodzaj narzędzi. Imadło maszynowe sprawdzi się jako imadło do wiertarki stołowej, frezarki, strugarki lub innych elektronarzędzi. Swoją funkcjonalność zawdzięczają spłaszczonemu kształtowi i szybkozaciskowym szczękom – to wszystko umożliwia przesuw na podstawie, na której znajduje się imadło. Bardziej rozbudowane modele wyposażone są również w podziałkę kątową lub dodatkowe przeguby, które, które poprawiają ergonomię pracy.

Imadła hydrauliczne

Imadło hydrauliczne ma korpus skonstruowany w taki sposób, że możliwe jest umieszczenie w nim rur w celu przycinania lub gwintowania. Dzięki zastosowaniu klocków mocujących nie uszkodzisz i obrabianych rur.

Imadła precyzyjne

Imadło precyzyjne nazywane jest również imadłem modelarskim. Ma niewielkie gabaryty i montuje się je zwykle do krawędzi blatu. Wykorzystuje się je do prac wymagających dużej precyzji podczas obróbki niewielkich elementów. Swoje zastosowanie znajdą w zakładach jubilerskich czy warsztatach modelarskich.