Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Przecinarki plazmowe

Produkty 12

Produkty 12

Przecinarki plazmowe to urządzenia, za pomocą których możliwe jest przecinanie elementów metalowych za pomocą plazmy. Metoda jest niezwykle efektywna i gwarantuje naprawdę satysfakcjonujące rezultaty, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw przemysłowych decyduje się za zakup przecinarki plazmowej i przecinanie elementów metalowych właśnie tą metodą. Jeśli chcesz usprawnić ten proces również w swojej firmie, możesz skorzystać z oferty sklepu Emast.pl, w której dostępny jest szeroki wybór przecinarek plazmowych, gwarantujących efekty cięcia elementów metalowych, przerastających wszelkie oczekiwania.

Z czego składa się przecinarka plazmowa?

W standardowej przecinarce plazmowej znajdują się cztery elementy, dzięki której możliwe jest przecinanie metali za pomocą plazmy. Są nimi źródła zasilania, palnik plazmowy, przewód uziemiający oraz pozostałe części eksploatacyjne. Plazmy HD, czyli wąskostrumieniowe przecinarki plazmowe dodatkowo zawierają konsole gazowe, których zadaniem jest dozowanie i miksowanie gazów technicznych.
Roboczym elementem przecinarki plazmowej jest palnik plazmowy, w którym dochodzi do zajarzenia plazmy, czyli zjonizowanej materii, która swoim stanem skupienia przypomina gaz, a cząstki, z których się składa, są naładowane elektrycznie.

Na czym polega cięcie plazmowe?

Jest to bardzo skuteczna metoda cięcia metalu, gwarantująca naprawdę satysfakcjonujące efekty. Polega ona na topieniu metalu i wyrzucaniu go ze szczeliny za pomocą silnie skoncentrowanego plazmowego łuku elektrycznego, który jarzy się pomiędzy elektrodą i ciętym przedmiotem.

Przecinarki plazmowe w ofercie Emast.pl

W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są przecinarki plazmowe, które są przystosowane do pracy w różnych warunkach. Dlatego możesz bez problemu znaleźć u nas urządzenie, które będzie swoimi parametrami dostosowane do specyfiki pracy, którą zamierzasz za jego pomocą wykonywać. Warto dodać, że każda przecinarka plazmowa w naszej ofercie to urządzenie pochodzące od sprawdzonego producenta, który cieszy się uznaniem na rynku narzędzi i elektronarzędzi. Dostępne w asortymencie występują w zróżnicowanych wariantach, charakteryzując się zróżnicowanymi parametrami:

  • maksymalna grubość cięcia,
  • prędkość cięcia,
  • maksymalny prąd cięcia,
  • cykl pracy,
  • parametry gazu palnego,
  • chłodzenia palnika plazmowego.


Szeroki wybór przecinarek plazmowych to możliwość doboru dokładnie takiego narzędzia, jakiego potrzebujesz do pracy, a w dodatku gwarantującego jakość i długą żywotność użytkową.