Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Akcesoria i narzędzia glazurnicze

Produkty 1-18 z 135

Strona
 1. JOBI WYCINAK DO GLAZURY /JOBI 11802
  JOBI WYCINAK DO GLAZURY /JOBI 11802
  Cena: 14,67 zł
 2. VOREL NAKOLANNIKI GUMOWE 74610
  VOREL NAKOLANNIKI GUMOWE 74610
  Cena promocyjna Cena: 38,96 zł Regular Price 42,48 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38.96 zł
 3. VOREL NAKOLANNIKI GUMOWE 74601
  VOREL NAKOLANNIKI GUMOWE 74601
  Cena: 26,99 zł
 4. VOREL SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK KLINY 50szt + KLIPSY 50szt. 04691
  VOREL SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK KLINY 50szt + KLIPSY 50szt. 04691
  Cena promocyjna Cena: 17,46 zł Regular Price 20,16 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17.46 zł

Produkty 1-18 z 135

Strona

Położenie glazury wymaga precyzji, umiejętności oraz niezbędnych akcesoriów, które wspomagają prace. W sklepie Emast oferujemy szeroki wybór różnorodnych narzędzi, dzięki którym roboty budowlano-remontowe przebiegną szybko i bez dodatkowych komplikacji. Zapoznaj się z asortymentem, w którym znajdziesz profesjonalne narzędzia glazurnicze i mniejsze, ale równie ważne elementy dodatkowe.

Profesjonalne narzędzia glazurnicze – co jest niezbędne podczas prac remontowych?

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór narzędzi i akcesoriów. Profesjonalne produkty, takie jak gilotyna i szczypce do płytek oraz noże z kółkiem pomogą dociąć poszczególne elementy do wymaganego rozmiaru. Uzupełnieniem będą kielnia i paca do nakładania oraz wyrównywania zaprawy pod płytkami, a także skrobak do fug, który pomoże usunąć zanieczyszczenia z glazury. Czystość po zakończeniu prac uzyskasz, stosując specjalne gąbki glazurnicze, którymi wyczyścić pozostałości fug oraz innych zabrudzeń.

Akcesoria glazurnicze potrzebne do poziomowania

Bardzo ważnym zadaniem podczas kładzenia glazury jest poziomowanie powierzchni. Na stronie Emast.pl znajdziesz wiele pomocnych artykułów, m.in. krzyżyki dystansowe, system poziomowania płytek czy dzwonek dociskowy do poziomowania. Oferujemy także pasek dociskowy do poziomowania, który zastosowany z dzwonkiem znacznie skraca czas układania i podnosi wydajność pracy. W naszym sklepie dostępne są produkty marek, takich jak YATO, RUBI czy AWTOOLS.

Funkcjonalne akcesoria dodatkowe

Dla wygody glazurnika polecamy dostępne w naszym sklepie specjalne siodełko z klęcznikiem, dzięki któremu możliwa jest dłuższa i wydajniejsza praca. Dodatkowe miejsce na kielnię i młotek podnosi komfort użytkowania. Siodełko jest ergonomiczne, stabilne, wyposażone w siedem kółek o dużej wytrzymałości. Można je stosować nie tylko podczas układania glazury, ale także w garażu, warsztacie samochodowym i wszelkich pracach wykonywanych na poziomie podłogi. Zajrzyj do sklepu Emast i wybierz produkty dopasowane do Twoich potrzeb, które pomogą przeprowadzić szybkie, ale dokładne prace glazurnicze.