BRADAS

Produkty 1-18 z 208

Strona
 1. BRADAS MIERNIK OPADÓW DESZCZÓW DO 160MM/M2 WL-M17
  BRADAS MIERNIK OPADÓW DESZCZÓW DO 160MM/M2 WL-M17
  Cena promocyjna Cena: 6,09 zł Regular Price 7,00 zł
 2. BRADAS AGROTKANINA WŁÓKNINA ANTYCHWASTOWA CZARNA 0,8X100M AT7011100
  BRADAS AGROTKANINA WŁÓKNINA ANTYCHWASTOWA CZARNA 0,8X100M AT7011100
  Cena promocyjna Cena: 142,07 zł Regular Price 148,29 zł
 3. BRADAS SIEWNIK RĘCZNY 2L WL-SE101
  BRADAS SIEWNIK RĘCZNY 2L WL-SE101
  Cena promocyjna Cena: 26,93 zł Regular Price 29,30 zł
 4. BRADAS SIEWNIK RĘCZNY 3L WL-SE102
  BRADAS SIEWNIK RĘCZNY 3L WL-SE102
  Cena: 39,72 zł
 5. BRADAS SIEWNIK UNIWERSALNY 12L WL-SE201
  BRADAS SIEWNIK UNIWERSALNY 12L WL-SE201
  Cena: 104,99 zł

Produkty 1-18 z 208

Strona

Zadbaj o swój ogród, który zachwyci zielenią, bujnymi roślinami i idealnym trawnikiem, który jest wizytówką każdej posesji. Zbieraj obfite plony z prawidłowo pielęgnowanych upraw i sadów. Pomoże Ci w tym szeroki wybór elementów systemów nawadniających oraz innych sprzętów i akcesoriów ogrodowych polskiej marki Bradas. W asortymencie sklepu Emast.pl znajdziesz zraszacze Bradas, węże ogrodowe oraz inne produkty tej marki, które pozwolą Ci skutecznie nawadniać i pielęgnować swoje uprawy lub ogród.


Bradas – produkty do nawadniania ogrodu

Oferta naszego sklepu obejmuje bardzos szeroki zakres produktów Bradas, których przeznaczeniem jest skuteczne nawadnianie ogrodu.

 • Wąż ogrodowy Bradas – wybierz jego odpowiednią długość i grubość, dzięki którym osiągniesz optymalne ciśnienie wody. Dostępne w naszej ofercie węże ogrodowe Bradas charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Aby wąż ogrodowy nie plątał się po całym ogrodzie, wybierz bęben, za pomocą którego szybko i wygodnie go zwiniesz.

 • Zraszacze Bradas – trójramienne, rotacyjne, pulsacyjne, oscylacyjne i wiele innych. Zraszacze to jedna z flagowych grup produktów marki Bradas – zraszacz od odpowiednich parametrach to klucz do skutecznego nawadniania ogrodu lub upraw.

 • Pistolety zraszające Bradas – wielofunkcyjne pistolety zraszające umożliwią Ci dostosowanie siły i formy strumienia wody w taki sposób, aby były jak najbardziej optymalne dla danych roślin lub upraw.


Narzędzia ogrodowe Bradas w ofercie Emast.pl

Oprócz systemów nawadniających w naszym asortymencie dostępnych jest wiele innych narzędzi, dzięki którym zapewnisz roślinom w swoim ogrodzie odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju. Oferujemy między innymi ogrodowe łopatki i grabie, a także nożyce i sekatory, dzięki którym przytniesz rośliny, stymulując je do wzrostu lub nadając im schludny wygląd.

W ofercie naszego sklepu znajduje się między innymi taśma ogrodzeniowa Bradas, która pomoże zabezpieczyć uprawy przed dzikimi zwierzętami lub innymi nieproszonymi gośćmi. Oferta marki zawiera również solarne odstraszacze na szkodniki, takie jak krety czy nornice.


Agrowłókniny Bradas

Marka Bradas dostarcza do naszego sklepu także różnego rodzaju agrowłókniny, również niezbędne lub bardzo pomocne przy pracy w ogrodzie. Należą do nich między innymi:

 • plandeki do tymczasowego przykrywania narzędzi lub innych przedmiotów, a także elementów architektury ogrodowej;
 • agrotkaniny antychwastowe;
 • siatki cieniujące;
 • agrotkaniny wiosenne chroniące przed przymrozkami.

Chcesz, żeby Twój ogród wyglądał olśniewająco, a rośliny miały warunki sprzyjające wzrostowi? Sięgnij po produkty marki Bradas z asortymentu sklepu Emast.pl.