Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

BRADAS

Produkty 1-18 z 213

Strona
 1. BRADAS SZYBKOZŁĄCZE DO WĘŻA OGRODOWEGO 3/4" STOP /BS ECO-PWB2150L
  BRADAS SZYBKOZŁĄCZE DO WĘŻA OGRODOWEGO 3/4" STOP /BS ECO-PWB2150L
  Cena promocyjna Cena: 2,30 zł Regular Price 2,82 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2.30 zł
 2. kt233frs-9960
  BRADAS PISTOLET DO WODY ZRASZAJĄCY REGULOWANY METAL GS1109 ECO-KT233FRS
  Cena promocyjna Cena: 20,98 zł Regular Price 24,43 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20.98 zł
 3. KT230B.JPG-9957
  ZRASZACZ PULSACYJNY METALOWY /BS KT230B ECO-KT230B
  Cena promocyjna Cena: 33,48 zł Regular Price 35,72 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33.48 zł
 4. BRADAS ŁOPATKA SZEROKA DE LUXE/BS KTY6001
  BRADAS ŁOPATKA SZEROKA DE LUXE/BS KTY6001
  Cena promocyjna Cena: 9,47 zł Regular Price 10,72 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8.13 zł
 5. 58kty6005-10014
  BRADAS PAZURKI + MOTYKA DE LUXE KTY6005
  Cena promocyjna Cena: 9,47 zł Regular Price 10,72 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9.47 zł

Produkty 1-18 z 213

Strona

Zadbaj o swój ogród, który zachwyci zielenią, bujnymi roślinami i idealnym trawnikiem, który jest wizytówką każdej posesji. Zbieraj obfite plony z prawidłowo pielęgnowanych upraw i sadów. Pomoże Ci w tym szeroki wybór elementów systemów nawadniających oraz innych sprzętów i akcesoriów ogrodowych polskiej marki Bradas. W asortymencie sklepu Emast.pl znajdziesz zraszacze Bradas, węże ogrodowe oraz inne produkty tej marki, które pozwolą Ci skutecznie nawadniać i pielęgnować swoje uprawy lub ogród.


Bradas – produkty do nawadniania ogrodu

Oferta naszego sklepu obejmuje bardzos szeroki zakres produktów Bradas, których przeznaczeniem jest skuteczne nawadnianie ogrodu.

 • Wąż ogrodowy Bradas – wybierz jego odpowiednią długość i grubość, dzięki którym osiągniesz optymalne ciśnienie wody. Dostępne w naszej ofercie węże ogrodowe Bradas charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Aby wąż ogrodowy nie plątał się po całym ogrodzie, wybierz bęben, za pomocą którego szybko i wygodnie go zwiniesz.

 • Zraszacze Bradas – trójramienne, rotacyjne, pulsacyjne, oscylacyjne i wiele innych. Zraszacze to jedna z flagowych grup produktów marki Bradas – zraszacz od odpowiednich parametrach to klucz do skutecznego nawadniania ogrodu lub upraw.

 • Pistolety zraszające Bradas – wielofunkcyjne pistolety zraszające umożliwią Ci dostosowanie siły i formy strumienia wody w taki sposób, aby były jak najbardziej optymalne dla danych roślin lub upraw.


Narzędzia ogrodowe Bradas w ofercie Emast.pl

Oprócz systemów nawadniających w naszym asortymencie dostępnych jest wiele innych narzędzi, dzięki którym zapewnisz roślinom w swoim ogrodzie odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju. Oferujemy między innymi ogrodowe łopatki i grabie, a także nożyce i sekatory, dzięki którym przytniesz rośliny, stymulując je do wzrostu lub nadając im schludny wygląd.

W ofercie naszego sklepu znajduje się między innymi taśma ogrodzeniowa Bradas, która pomoże zabezpieczyć uprawy przed dzikimi zwierzętami lub innymi nieproszonymi gośćmi. Oferta marki zawiera również solarne odstraszacze na szkodniki, takie jak krety czy nornice.


Agrowłókniny Bradas

Marka Bradas dostarcza do naszego sklepu także różnego rodzaju agrowłókniny, również niezbędne lub bardzo pomocne przy pracy w ogrodzie. Należą do nich między innymi:

 • plandeki do tymczasowego przykrywania narzędzi lub innych przedmiotów, a także elementów architektury ogrodowej;
 • agrotkaniny antychwastowe;
 • siatki cieniujące;
 • agrotkaniny wiosenne chroniące przed przymrozkami.

Chcesz, żeby Twój ogród wyglądał olśniewająco, a rośliny miały warunki sprzyjające wzrostowi? Sięgnij po produkty marki Bradas z asortymentu sklepu Emast.pl.