Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

NAC

Produkty 1-18 z 402

Strona

Produkty 1-18 z 402

Strona

NAC to skrótowiec od pełnej nazwy producenta, czyli New American Concept. Firma zajmuje się produkcją elektronarzędzie i urządzeń ogrodowych, których przeznaczeniem jest pomoc w urządzeniu, pielęgnacji oraz utrzymaniu ogrodu. Narzędzia NAC to też niezbędne wyposażenie osób, które chcą utrzymać porządek wokół domu – dzięki nim pielęgnacja i urządzanie ogrodu są znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi ogrodowych firmy NAC, które dostępne są w ofercie sklepu internetowego Emast.pl.


NAC – kosiarki w Emast.pl

Kosiarki NAC to bardzo duża część asortymentu tego producenta w naszym sklepie. Kosiarka NAC to gwarancja skutecznej pielęgnacji trawnika. Urządzenia dostępne są w wersjach spalinowej i elektrycznej.

  • Kosiarka spalinowa NAC – niezbędne w ogrodach, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej. Są wydajne i efektywne. Wybrane modele posiadają elektryczny rozrusznik, co znacznie ułatwia ich uruchamianie, a także własny napęd, dzięki czemu koszenie dużych oraz nierównych trawników staje się znacznie bardziej komfortowe.

  • Elektryczna kosiarka NAC – to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Jeżeli dysponujesz trawnikiem o umiarkowanej powierzchni, a do tego masz dostęp do gniazda z prądem elektrycznym, wówczas elektryczna kosiarka NAC będzie dla Ciebie najkorzystniejszym wyborem.


Ogrodowe narzędzia NAC

Oferta narzędzi ogrodowych producenta NAC, dostępnych w sklepie internetowym Emast.pl, nie ogranicza się jednak do elektrycznych i spalinowych kosiarek do trawy. Producent oferuje bowiem również inne narzędzia, których przeznaczeniem jest pielęgnacja ogrodu. Jakie narzędzia ogrodowe NAC znajdziesz w sklepie Emast?

  • Kosa akumulatorowa NAC – zasilana pojemnym akumulatorem litowo-jonowym, który gwarantuje optymalny czas pracy. Podobnie jak kosa spalinowa NAC model akumulatorowy również umożliwia pracę w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Dlatego jest dobrym wyborem m.in. dla właścicieli ogródków działkowych. Służą do koszenia wysokich traw i obszarów, do których trudno dostać się kosiarką.

  • Pilarka NAC – piła spalinowa NAC z silnikiem benzynowym to urządzenie, które sprosta wymagającym wyzwaniom w ogrodzie oraz wokół domu. Bez problemu zetniesz nią gałęzie i konary przydomowych ogrodowych drzewek.

  • Nożyce do żywopłotu NAC – zawierają wysięgnik, dzięki któremu możliwe jest przycinanie wyższych żywopłotów bez konieczności stawania na drabinie. Dostępne w sklepie Emast nożyce do żywopłotu NAC zasilane są akumulatorem.

Producent NAC dostarcza nam również różnego rodzaju pompy wodne, które możesz wykorzystać do nawadniania swojego ogrodu. W ofercie dostępne są też wiertarko-wkrętarki w ergonomicznych walizkach, dzięki którym wykonasz montażowe i naprawcze prace w ogrodzie i wokół domu.