LUND

Produkty 1-18 z 56

Strona
 1. LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000W 49x27cm 67453
  LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000W 49x27cm 67453
  Cena promocyjna Cena: 106,89 zł Regular Price 109,47 zł
 2. LUND GOFROWNICA 850W OKRĄGŁA 68011
  LUND GOFROWNICA 850W OKRĄGŁA 68011
  Cena promocyjna Cena: 58,18 zł Regular Price 59,90 zł
 3. LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000-2400W Z PODSTAWĄ 67420
  LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000-2400W Z PODSTAWĄ 67420
  Cena promocyjna Cena: 365,31 zł Regular Price 429,27 zł

Produkty 1-18 z 56

Strona

Lund jest marką należącą do znanego producenta Toya, którego wiele produktów i marek dostępnych jest w ofercie sklepu Emast. Pod marką Lund producent wprowadza na rynek urządzenia AGD oraz elektronarzędzia, których przeznaczeniem jest praca w warunkach domowych. W portfolio tej marki znajduje się też wiele urządzeń i akcesoriów ogrodowych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów marki Lund.


Małe AGD od marki Lund

Bardzo dużą część oferty marki Lund stanowią urządzenia z tzw. małego AGD. Są to sprzęty, które na co dzień ułatwiają życie i sprawiają, że wiele czynności domowych wykonujemy znacznie sprawniej, szybciej i wygodniej. Produkty Lund charakteryzują się wysoką jakością i dobrze sprawdzają się w warunkach domowych. Małe AGD Lund pomoże w kuchni, łazience, a także przy utrzymaniu porządku w domu. W portfolio sprzętu AGD Lund znajdują się między innymi:

 • obrotowy mop Lund,
 • cyklonowy oraz pionowy odkurzacz Lund,
 • maszynka do mięsa Lund,
 • opiekacze,
 • żelazka,
 • suszarka spożywcza,
 • frytkownica.


Szeroki wybór grillów Lund

W sklepie Emast dostępny jest bardzo szeroki wybór grillów marki Lund. Coś odpowiedniego dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy grillowania, niezależnie od tego, jakie mają preferencje oraz jakie możliwości grillowanie daje im ich posesja czy działka. Jakie grille Lund dostępne są w sklepie Emast?

 • Elektryczny grill Lund – elektryczny grill to zdrowe i ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich miłośników grillowania, a co równie ważne – umożliwia pieczenie mięs lub innych potraw nawet na balkonie. Elektryczne grille Lund dają wiele możliwości ustawień i regulacji, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne.

 • Grill węglowy Lund – tutaj wybór jest naprawdę szeroki. W portfolio marki Lund znajdują się bowiem bardzo zróżnicowane grille węglowe, począwszy od małych, okrągłych modeli, a skończywszy na znacznie większych, które zawierają wiele ergonomicznych rozwiązań, takich jak uchwyty półki czy dodatkowe ruszty, a nawet komory przystosowane do wędzenia.


Elektronarzędzia Lund

Pod marką Lund producent Yato wprowadza na rynek proste elektronarzędzia, które okazują się pomocne przy podstawowych pracach. Wśród nich dostępne są m.in. polerka Lund, szlifierka Lund czy opalarka Lund.

Jeżeli szukasz elektronarzędzi, które nie są przeznaczone do pracy w profesjonalnych warsztatach lub zakładach przemysłowych, ale właśnie do podstawowych prac, jakie niekiedy trzeba wykonać z ich pomocą w domu, możesz sięgnąć po elektronarzędzia Sthor – innej marki tworzącej portfolio producenta Toya.