Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Odkurzacze samochodowe

Produkty 1-18 z 20

Strona
  1. KARCHER ODKURZACZ PIORĄCY PUZZI 10/1 EU 1.100-130.0
    Cena promocyjna Cena: 3 651,75 zł Regular Price 4 098,36 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3651.75 zł

Produkty 1-18 z 20

Strona

Odkurzacze samochodowe

Sprzątanie samochodu to zadanie, przed którym staje od czasu do czasu każdy jego właściciel. Jedną z najbardziej uporczywych czynności jest odkurzanie auta. Dywaniki i trudno dostępne miejsca, gdzie zwykle zbierają się zanieczyszczenia, wymagają użycia solidnych urządzeń, jakimi są odkurzacze samochodowe.

 

Jak wybrać odkurzacz do samochodu?

Dobry odkurzacz samochodowy to urządzenie, które poradzi sobie doskonale z każdym zabrudzeniem i zbierze wszelkie zanieczyszczenia. W zależności od modelu samochodu i podatności na zabrudzenia możesz potrzebować odkurzaczy z funkcją prania tapicerki, w innych przypadkach zaś wystarczy mocny odkurzacz samochodowy. Poza tym ważna jest również łatwość dostępu do źródła zasilania. Jeśli dostęp do gniazdka mamy nieograniczony wystarczy odkurzacz samochodowy na prąd, w przeciwnym razie pomocny może okazać się odkurzacz samochodowy na akumulator. 

 

Jakie zalety posiada odkurzacz ręczny na baterie?

Bardzo często jest tak, że odkurzacza używa się w drodze (np. gdzieś na postoju). Wówczas idealnie sprawdzi się przenośny odkurzacz samochodowy zasilane z baterii. Nasza oferta zawiera tego rodzaju odkurzacze, które charakteryzują się dużą mocą i długim czasem działania. Odkurzacz akumulatorowy do samochodu pozwoli na kompletne odkurzenie pojazdu na jednym ładowaniu. Po podłączeniu do gniazdka w samochodzie można używać go w trybie ciągłym. Z tego względu odkurzacz ręczny samochodowy będzie uniwersalnym wyborem. Bez wątpienia dla wielu kierowców to najlepszy odkurzacz samochodowy. Odkurzacz bezprzewodowy samochodowy, a także wszelkie inne odkurzacze samochodowe bezprzewodowe są lepsze niż zasilany kablowo ręczny odkurzacz samochodowy.

 

Dobry odkurzacz samochodowy na baterie

Nasza oferta zawiera wyłącznie odkurzacze samochodowe bezprzewodowe wysokiej jakości i trwałości, dlatego każdy oferowany odkurzacz samochodowy akumulatorowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Bezsprzecznie jest to zasługą jego wysokiej jakości komponentów, z których został zbudowany i niezawodną pracą.