Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Odkurzacze samochodowe

Produkty 18

 1. STHOR ODKURZACZ 12V 82951
  STHOR ODKURZACZ 12V 82951
  Cena promocyjna Cena: 79,83 zł Regular Price 83,27 zł
 2. FEIN ODKURZACZ DUSTEX 35L LX 92029060000
  FEIN ODKURZACZ DUSTEX 35L LX 92029060000
  Cena: 2 478,15 zł
 3. YATO ODKURZACZ PNEUMATYCZNY YT-09990
  YATO ODKURZACZ PNEUMATYCZNY YT-09990
  Cena: 86,08 zł

Produkty 18

Odkurzacze samochodowe

Sprzątanie samochodu to zadanie, przed którym staje od czasu do czasu każdy jego właściciel. Jedną z najbardziej uporczywych czynności jest odkurzanie auta. Dywaniki i trudno dostępne miejsca, gdzie zwykle zbierają się zanieczyszczenia, wymagają użycia solidnych urządzeń, jakimi są odkurzacze samochodowe.

 

Jak wybrać odkurzacz do samochodu?

Dobry odkurzacz samochodowy to urządzenie, które poradzi sobie doskonale z każdym zabrudzeniem i zbierze wszelkie zanieczyszczenia. W zależności od modelu samochodu i podatności na zabrudzenia możesz potrzebować odkurzaczy z funkcją prania tapicerki, w innych przypadkach zaś wystarczy mocny odkurzacz samochodowy. Poza tym ważna jest również łatwość dostępu do źródła zasilania. Jeśli dostęp do gniazdka mamy nieograniczony wystarczy odkurzacz samochodowy na prąd, w przeciwnym razie pomocny może okazać się odkurzacz samochodowy na akumulator. 

 

Jakie zalety posiada odkurzacz ręczny na baterie?

Bardzo często jest tak, że odkurzacza używa się w drodze (np. gdzieś na postoju). Wówczas idealnie sprawdzi się przenośny odkurzacz samochodowy zasilane z baterii. Nasza oferta zawiera tego rodzaju odkurzacze, które charakteryzują się dużą mocą i długim czasem działania. Odkurzacz akumulatorowy do samochodu pozwoli na kompletne odkurzenie pojazdu na jednym ładowaniu. Po podłączeniu do gniazdka w samochodzie można używać go w trybie ciągłym. Z tego względu odkurzacz ręczny samochodowy będzie uniwersalnym wyborem. Bez wątpienia dla wielu kierowców to najlepszy odkurzacz samochodowy. Odkurzacz bezprzewodowy samochodowy, a także wszelkie inne odkurzacze samochodowe bezprzewodowe są lepsze niż zasilany kablowo ręczny odkurzacz samochodowy.

 

Dobry odkurzacz samochodowy na baterie

Nasza oferta zawiera wyłącznie odkurzacze samochodowe bezprzewodowe wysokiej jakości i trwałości, dlatego każdy oferowany odkurzacz samochodowy akumulatorowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Bezsprzecznie jest to zasługą jego wysokiej jakości komponentów, z których został zbudowany i niezawodną pracą.