Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Redukcje / Przedłużki do kluczy

Produkty 1-18 z 270

Strona

Produkty 1-18 z 270

Strona

W trakcie prac remontowych, naprawczych i budowlanych, w warsztatach i przydomowym garażu niezbędny jest szereg narzędzi, aby móc sprawnie, bezpiecznie i prawidłowo zrealizować planowane zadania. W naszej ofercie znalazły się elementy, takie jak przedłużki, redukcje i adaptery, dzięki którym możliwe jest wykonanie rozmaitych prac, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Adapter do bitów – do czego się przydaje?

Adapter do bitów może być wykorzystany w trakcie majsterkowania i w pracach warsztatowych. Adapter wraz z bitem pozwala na uzyskanie narzędzia służącego do mocowania elementów konstrukcyjnych. Kompatybilność z najpopularniejszymi elektronarzędziami – wkrętarkami oraz wkrętarko-wiertarkami poszerza jego możliwości zastosowania.

Finalnie wybrane narzędzie nadaje się do wykonywania prostych oraz bardziej złożonych prac, w tym tych prowadzonych w trudno dostępnych miejscach.

Poza adapterami proponujemy akcesoria, takie jak przejściówka do bitów, ponadto całe zestawy zapakowane w komfortowe w transporcie walizki.

Redukcje udarowe – jeden klucz zamiast wielu

Wielokrotnie zdarza się, że zachodzi potrzeba zastosowania ciężkiego klucza nasadowego lub konkretnego modelu, jednak wybrane narzędzie posiada nieodpowiednią końcówkę. Redukcje udarowe niwelują ten problem i ograniczają konieczność wyposażania w wiele rodzajów kluczy oraz nasadek.

Redukcja stanowi łącznik pomiędzy grzechotką a nasadką, dlatego mając do dyspozycji grzechotki i nasadki o różnych średnicach, można wygodnie pracować bez nabywania kolejnych narzędzi. To przydatne rozwiązanie także w przypadku ewentualnego zgubienia grzechotki pasującej do danej nasadki. Redukcję zastosujemy zarówno przy typowych kluczach nasadowych, jak i ich udarowych odpowiednikach.

Mając na uwadze mnogość i różnorodność zadań wykonywanych zarówno w domowych warunkach, firmach budowlanych, jak i w profesjonalnych warsztatach, naszą ofertę uzupełniliśmy o zestaw redukcji udarowych.

Precyzja działania, trwałość i wytrzymałość

Stawiamy na renomowanych producentów sprzętu, narzędzi i akcesoriów, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować jakość wykonania, trwałość oraz wytrzymałość nabywanych produktów.