Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze oczkowe

Produkty 1-18 z 279

Strona

Produkty 1-18 z 279

Strona

Klucze oczkowe to rodzaj kluczy płaskich, które obejmują łeb śruby na całym obwodzie. Wymagają lepszego dostępu do śruby lub nakrętki niż klucze płaskie, gwarantują jednak znacznie większy komfort pracy, ponieważ powierzchnia styku klucza ze śrubą jest znacznie większa, co w zasadzie całkowicie niweluje możliwość ześlizgnięcia się klucza ze śruby lub nakrętki. Klucze oczkowe to niezbędny element każdego warsztatu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz klucze, które ułatwią Ci każdą pracę naprawczą lub montażową.

Rodzaje kluczy oczkowych w ofercie Emast.pl

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje kluczy oczkowych, które będą praktycznym, funkcjonalnym i ergonomicznym uzupełnieniem Twojego warsztatu.

  • Klucze oczkowe proste – to najmniej złożony warian klucza oczkowego. Charakteryzuje się prostą rękojeścią kończącą się różnymi rozmiarami klucza na obydwu końcach.

  • Klucze oczkowe odgięte – charakteryzują się tym, że oczko klucza jest ustawione w innej płaszczyźnie niż jego rękojeść. Takie rozwiązanie daje możliwość dokręcania śrub w trudniej dostępnych miejscach.

  • Klucze oczkowe odsadzone – niewielka część rękojeści jest ustawiona pod kątem, co umożliwia omijanie przeszkód.

  • Klucze oczkowe z grzechotką – grzechotka to ruchomy element z zapadką, dzięki któremu nie musisz wykonywać pełnych obrotów ani zdejmować klucza ze śruby. Wystarczy wykonać wsteczny ruch. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza pracę oraz zwiększa komfort.

  • Klucz oczkowy do podbijania – ten specjalny rodzaj kluczy oczkowych wykorzystywany jest w ciężkim przemyśle, np. przy budowie linii kolejowych czy w stoczniach. Dzięki końcówce z kowadełkiem możliwa praca przy dużych obciążenia udarowych. Są niezwykle wytrzymałe, a ich krótka rękojeść pozwala na skuteczne odkręcania zardzewiałych lub zapieczonych śrub.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno klucze oczkowe sześciokątne, jak i dwunastokątne.

Zestawy – klucze w wielu rozmiarach

Szczególnej uwadze polecamy zestaw kluczy oczkowych, który zawiera kilka lub kilkanaście kluczy o różnych rozmiarach. Oferujemy zarówno zestawy kluczy oczkowych prostych, jak i odgiętych. Zestawy zawierają ergonomiczne pokrowce lub plastikowe uchwyty. Dzięki takim zestawom będziesz mieć pod ręką każdy rozmiar klucza.