Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze fajkowe

Produkty 1-18 z 82

Strona
  1. VOREL KLUCZ FAJKOWY 6mm 54600
    Cena promocyjna Cena: 1,95 zł Regular Price 1,99 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1.86 zł

Produkty 1-18 z 82

Strona

Klucz fajkowy to rodzaj klucza nasadowego, którego konstrukcja przypomina właśnie fajkę lub literę „L”. Po obu końcach klucza najczęściej znajdują się gniazda na łby śrub w tym samym rozmiarze. Tego rodzaju klucze należą do najbardziej wytrzymałych i niezawodnych rozwiązań. Dlatego też nie mogło zabraknąć ich w ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kluczy fajkowych i wyboru rozwiązań optymalnych do warunków pracy.

Klucz fajkowy – gdzie znajduje zastosowanie

Klucz nasadowy fajkowy to rozwiązanie, które okaże się szczególnie przydatne przy śrubach, do których dostęp może być ograniczony. Wygięcie trzpienia pozwala dotrzeć o trudno dostępnych miejsc w celu dociągnięcia lub odkręcenia albo chociaż poluzowania śruby. Klucz fajkowy, podobnie jak standardowe klucze nasadowe, może być wykorzystywany również w odkręcaniu śrub, do których dostęp możliwy jest wyłącznie od góry, czyli takich, których nie można dociągnąć lub odkręcić za pomocą kluczy płaskich lub oczkowych.

Klucz fajkowy – niezbędny w samochodzie

Klucz nasadowy fajkowy powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego samochodu, bowiem to właśnie za jego pomocą najłatwiej jest odkręcić koło w razie konieczności jego wymiany na drodze. Choć klucze fajkowe najczęściej w takich sytuacjach doskonale zdają egzamin, to w przypadku mocno zapieczonych śrub zawsze można przedłużyć za pomocą stalowej rurki, rozkładając obciążenie w taki sposób, aby jej odkręcenie była łatwiejsze.

Klucz fajkowy przebity – jeszcze łatwiejsze odkręcanie i dociąganie śrub

Praktycznym i bardzo pomocnym rozwiązaniem są także klucze fajkowe przebite. Można obrać je przy użyciu dodatkowej rączki, którą stosuje się jako pokrętło poprzeczne. Odkręcanie i dociąganie śrub za pomocą klucza fajkowego stają się jeszcze bardziej komfortowe.

Klucze fajkowe w ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl

W sklepie Emast.pl możesz zaopatrzyć się w dokładnie takie klucze fajkowe, jakich potrzebujesz do swojego warsztatu lub samochodu. Wykonane są z wytrzymałej stali, a powierzchnia wybranych modeli jest chromowana i satynowana, dzięki czemu jej odporność na czynniki zewnętrzne jest jeszcze bardziej zwiększona. Dostępne w naszym sklepie narzędzia pochodzą od cenionych producentów, którzy gwarantują jakość, trwałość i wysoką funkcjonalność swoich narzędzi – w naszym sklepie możesz znaleźć m.in. klucze fajkowe Yato, Vorel, Stanley, Jonnesway czy Beta.
Oferuje klucze nasadowe fajkowe przeznaczone do kół samochodowych oraz do wykorzystania w warunkach przemysłowych.