Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze nastawne

Produkty 1-18 z 237

Strona

Produkty 1-18 z 237

Strona

Zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i tych domowych, w rozmaitych dziedzinach, w tym w budownictwie, przemyśle czy motoryzacji niezbędne stają się klucze nastawne. Uniwersalne, o wielu możliwościach zastosowania, a przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W naszym sklepie znaleźć można różnego rodzaju klucze nastawne, które spełnią oczekiwania fachowców i majsterkowiczów. Sprawdź, które modele i do czego się przydadzą.

Narzędzia nastawne – uniwersalne

Klucz nastawny to narzędzie uniwersalne, ponieważ umożliwia dopasowanie szerokości rozstawu szczęk do wymiarów elementu, który wymaga np. odkręcenia. Nadaje się on do pracy ze śrubami i nakrętkami w różnych rozmiarach oraz z rurami.

Proponujemy klucze nastawne, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, proste w użytkowaniu i skuteczne w działaniu. W naszej ofercie zagościły modele sprawdzone, polecane i niezawodne podczas podejmowania rozmaitych prac warsztatowych czy naprawczych.

Jaki model do konkretnych prac?

Wybór produktu powinien być podyktowany przede wszystkim rodzajem planowanych prac. Narzędzia, które znalazły się w naszym sklepie to między innymi:

  • klucz hydrauliczny – specjalna konstrukcja szczęk sprawdza się głównie podczas zadań wykonywanych przy instalacjach wodnych i     gazowych. Budowa klucza hydraulicznego zapobiega wyślizgiwaniu się zaciskanych elementów,
  • klucz nastawny do rur – gwarantuje stabilny zacisk rury oraz wygodne zakręcanie i odkręcanie nawet zapieczonych lub zablokowanych rur,     
  • klucz szwedzki nastawny – jego budowa wyglądem przypomina ogrodowe nożyce. Rozstaw szczęk można łatwo dopasować do odkręcanego/zakręcanego elementu. Sprawdza się głównie podczas prac hydraulicznych.    

Jakość wykonania i producent

Wybierając klucze nastawne warto zwracać uwagę zarówno na jakość wykonania oraz producenta. W naszej ofercie zagościły zestawy kluczy nastawnych oraz dostępne pojedynczo narzędzia, które są odporne na uszkodzenia, wygodne podczas użytkowania, wytrzymałe i pochodzą od renomowanych producentów.