Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze płasko oczkowe

Produkty 1-18 z 959

Strona
 1. 38841.JPG-40074
  YATO ZESTAW KLUCZY 1/4" , 3/8" , 1/2" 216 elem. XXL 38841 YT-38841
  Cena promocyjna Cena: 430,07 zł Regular Price 450,18 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 430.07 zł

  Produkty 1-18 z 959

  Strona

  Klucz płasko oczkowy powinien znajdować się w każdym pomieszczeniu roboczym- czy to w warsztacie, czy też zwykłej pracowni.


  Klucz płasko oczkowy - jaki wybrać?


  Klucze oczkowo płaskie Podobnie klucze płasko-oczkowe zapewniają pełen komfort pracy dzięki zastosowanemu w nich wygodnego systemu . Klucze spełniają normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty świadczące o ich doskonałej jakości. Klucze posiadają wygodny system, który pozwala na dokręcanie i odkręcanie różnych elementów. Montaż różnych elementów w domu staje się szybki i prosty. Muszą charakteryzować się wytrwałością, dokładnością wykonania oraz łatwym sposobem przechowywania. Najważniejszą cechą tego rodzaju kluczy jest fakt, że pozwala on na odkręcenia lub dokręcenie śrub, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Grzechotka jest zazwyczaj umieszczona w specjalnie zaprojektowanym ruchomym przegubie. Dzięki temu można dotrzeć wszędzie, tam gdzie wymaga tego dana sytuacja. Praca przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić wiele czasu i wykonać zadanie samodzielnie.


  Klucze płasko oczkowe z grzechotką


  Zestaw kluczy płasko oczkowych z grzechotką przyda się dla każdego montera, w warsztacie samochodowym oraz jako narzędzia, które mogą posłużyć w domu. Pakiety kluczy płasko oczkowych, które posiadamy, są standardowymi modelami, jak i z grzechotkami. Wszystkie klucze wykonane są z wysokiej jakości chromu. Spełniają zarówno wymogi wytrzymałościowe, jak i bezpieczeństwa użytkownika. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest jeśli klucz posiada grzechotkę po obu stronach. Coraz nowsze technologie i nowo opatentowane rozwiązania, pozwalają na lepsze użytkowanie kluczy płasko oczkowe z grzechotką. Jeśli potrzebujesz tradycyjny klucz, to druga strona ma kształt tradycyjnych szczęk. Z racji tego, że klucz płasko oczkowe z grzechotką wykonane są ze stali, klucz odporny jest na uszkodzenia i uderzenia. Powierzchnia chromowana odporna jest na korozję. Takie narzędzie pozostaje długo sprawne i atrakcyjne wizualnie.