Klucze płasko oczkowe

Produkty 1-18 z 978

Strona
  1. KING TONY ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH KRÓTKICH 8-19mm Z GRZECHOTKĄ /12szt. 1282MR
    KING TONY ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH KRÓTKICH 8-19mm Z GRZECHOTKĄ /12szt. 1282MR
    Cena promocyjna Cena: 209,72 zł Regular Price 212,36 zł

Produkty 1-18 z 978

Strona

Klucz płasko oczkowy powinien znajdować się w każdym pomieszczeniu roboczym- czy to w warsztacie, czy też zwykłej pracowni.


Klucz płasko oczkowy - jaki wybrać?


Klucze oczkowo płaskie Podobnie klucze płasko-oczkowe zapewniają pełen komfort pracy dzięki zastosowanemu w nich wygodnego systemu . Klucze spełniają normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty świadczące o ich doskonałej jakości. Klucze posiadają wygodny system, który pozwala na dokręcanie i odkręcanie różnych elementów. Montaż różnych elementów w domu staje się szybki i prosty. Muszą charakteryzować się wytrwałością, dokładnością wykonania oraz łatwym sposobem przechowywania. Najważniejszą cechą tego rodzaju kluczy jest fakt, że pozwala on na odkręcenia lub dokręcenie śrub, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Grzechotka jest zazwyczaj umieszczona w specjalnie zaprojektowanym ruchomym przegubie. Dzięki temu można dotrzeć wszędzie, tam gdzie wymaga tego dana sytuacja. Praca przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić wiele czasu i wykonać zadanie samodzielnie.


Klucze płasko oczkowe z grzechotką


Zestaw kluczy płasko oczkowych z grzechotką przyda się dla każdego montera, w warsztacie samochodowym oraz jako narzędzia, które mogą posłużyć w domu. Pakiety kluczy płasko oczkowych, które posiadamy, są standardowymi modelami, jak i z grzechotkami. Wszystkie klucze wykonane są z wysokiej jakości chromu. Spełniają zarówno wymogi wytrzymałościowe, jak i bezpieczeństwa użytkownika. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest jeśli klucz posiada grzechotkę po obu stronach. Coraz nowsze technologie i nowo opatentowane rozwiązania, pozwalają na lepsze użytkowanie kluczy płasko oczkowe z grzechotką. Jeśli potrzebujesz tradycyjny klucz, to druga strona ma kształt tradycyjnych szczęk. Z racji tego, że klucz płasko oczkowe z grzechotką wykonane są ze stali, klucz odporny jest na uszkodzenia i uderzenia. Powierzchnia chromowana odporna jest na korozję. Takie narzędzie pozostaje długo sprawne i atrakcyjne wizualnie.