Klucze / Nasadki

Produkty 1-18 z 3303

Strona
 1. SATRA KLUCZE PŁ-OCZ Z GRZECHOTKĄ 8-19mm S-12GW72
  SATRA KLUCZE PŁ-OCZ Z GRZECHOTKĄ 8-19mm S-12GW72
  Cena promocyjna Cena: 155,52 zł Regular Price 164,00 zł
 2. SATRA KLUCZE PŁ-OCZ Z GRZECHOTKĄ 8-22mm S-12FGW72
  SATRA KLUCZE PŁ-OCZ Z GRZECHOTKĄ 8-22mm S-12FGW72
  Cena promocyjna Cena: 191,72 zł Regular Price 216,48 zł
 3. YATO ZESTAW KLUCZY 108el 1/2" / 1/4" YT-38791
  YATO ZESTAW KLUCZY 108el 1/2" / 1/4" YT-38791
  Cena promocyjna Cena: 254,73 zł Regular Price 256,53 zł

Produkty 1-18 z 3303

Strona

Klucze to jedne z podstawowych narzędzi, jakie wykorzystuje się przy pracach montażowych i naprawczych. Trudno znaleźć meble, urządzenia mechaniczne czy elektryczne, w których do montażu nie używa się śrub. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg kluczy i nasadek, dzięki którym wykonasz każdą pracę wymagającą dokręcenia śruby. Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby, w sklepie Emast.pl znajdziesz różne rodzaje i rozmiary kluczy, którymi w pełni wyposażysz swój warsztat.

Klucze w ofercie Emast.pl

Klucze stanowią bardzo szeroki zakres naszego asortymentu. Oferujemy w zasadzie każdy rodzaj kluczy, jaki tylko może przydać Ci się podczas prac montażowych lub naprawczych. Niezależnie od tego czy jesteś domowym majsterkowiczem, właścicielem warsztatu czy też zaopatrujesz w klucze duże zakłady przemysłowe, w sklepie Emast.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór rożnego rodzaju kluczy, dzięki którym szybko i sprawnie wykonasz każdą pracę.

 • Klucze płaskie – są to najczęściej używane i najprostsze narzędzia służące do dokręcania i odkręcania śrub o kształcie sześciokąta. Sprawdzają się w wielu pracach, zwykle podczas dokręcania śrub, do których jest łatwy dostęp. W naszej ofercie znajdują się również klucze płasko-oczkowe, które posiadają z jednej strony zamkniętą końcówkę, a także oczkowe, czyli posiadające zamknięte końcówki z obydwu stron.

 • Klucze imbusowe – mają przekrój sześciokąta i pasują do dokręcania śrub z otworami właśnie w takim kształcie. Zwykle stosuje się do montażu mniejszych elementów, takich jak osprzęt rowerowy czy elementy mebli.

 • Klucze nasadowe – składają nasadki, trzpienia prostego oraz pokrętła do nasadki. Zestaw kluczy nasadowych o różnych rozmiarach umożliwia wymianę nasadek w zależności od rozmiaru śruby. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz ograniczyć liczbę narzędzi w swoim warsztacie.

 • Klucze dynamometryczne – umożliwiają odkręcenie śruby do odpowiedniego momentu, czyli innymi słowy – z siłą zalecaną przez producenta danego elementu. Posiadają dynamometr informujący o osiągnięciu określonego momentu dokręcenia.

Klucze do innych zadań

W naszej ofercie znajdziesz również klucze, które przystosowane są do dokręcania śrub w trudno dostępnych miejscach lub do w konkretnych konstrukcjach – posiadamy m.in. klucze hakowe – wykorzystywane w hydraulice, czy klucze nastawne. Właściciele warsztatów samochodowych mogą wyposażyć się u nas w klucze fajkowe. Posiadamy również różnego rodzaju i rozmiaru nasadki, grzechotki i pokrętła czy redukcje i przedłużki.