Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze hakowe

Produkty 1-18 z 33

Strona

Produkty 1-18 z 33

Strona

Klucz hakowy został stworzony głównie z myślą o skręcaniu i odkręcaniu rur, dlatego też jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego hydraulika lub montera innych instalacji, np. gazowych. Jego zastosowanie może być jednak znacznie szersze. W ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl dostępny jest szeroki wybór zróżnicowanych kluczy hakowych, dzięki którym każdy hydraulik i inny technik może z powodzeniem wyposażyć swój warsztat. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz dokładnie taki klucz, jakiego potrzebujesz do pracy.

Klucz hakowy – co to jest?

Tym, co wyróżnia klucze hakowe, jest ząbkowana szczęka w kształcie haka. Dzięki tej formie klucze hakowe dobrze sprawdzają się nawet przy odkręcaniu śrub ze zniszczonymi krawędziami, z którymi nie radzą sobie tradycyjne klucze płaskie lub inne rodzaju. Klucze hakowe do rur zbudowane są najczęściej z dość ciężkiego korpusu, wykonanego z żeliwa, do niego zaś przymocowane są szczęka prosta i ruchoma szczęka hakowa. Właśnie szczęka hakowa dostosowuje się do średnicy rury, śruby lub nakrętki (oczywiście biorąc pod uwagę zakres roboczy danego klucza), co umożliwia dopasowanie rozstawu szczęk do wielkości rury lub łba śruby czy też nakrętki.

Rodzaje kluczy hakowych

Wśród kluczy hakowych możemy wyróżnić różne rodzaje tych narzędzi. W zależności od konstrukcji mają one inne zastosowanie.

  • Klucz hakowy do rur – jeden z podstawowych elementów wyposażenia hydraulika, z jego pomocą możliwe jest odkręcenie zapieczonych czy zardzewiałych rur.
  • Klucz hakowy do nakrętek i śrub – bardzo pomocny w skręcaniu i odkręcaniu śrub i nakrętek, szczególnie dobrze sprawdza się przy nakrętkach łożyskowych.
  • Klucz hakowy nastawny – ten rodzaj kluczy hakowych posiada zawiera pokrętła ślimakowe, umożliwiające zmianę rozstawu szczęk i pracę na śrubach o różnych rozmiarach.

Klucze hakowe w ofercie Emast.pl

W sklepie Emast.pl stawiamy na najlepsze jakościowo rozwiązania, dlatego klucze hakowe, dostępne w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów narzędzi. Jeśli zależy na jakości i pełnej funkcjonalności, zwróć uwagę na klucze hakowe Yato, Stanley, Beta, Silver, Asta czy Jonnesway. Oferujemy zarówno klucze hakowe z przegubem, okrągłym bolcem oraz z noskiem. Jeśli potrzebny jest Ci klucz hakowy nieiskrzący, również znajdziesz go w naszej ofercie.
Klucze hakowe i inne narzędzia ze sklepu Emast.pl to gwarancja jakości, wytrzymałości, a także satysfakcjonujących efektów i pełnego komfortu pracy.