Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze nasadowe

Produkty 1-18 z 1541

Strona

Produkty 1-18 z 1541

Strona

Klucze nasadowe stosuje się przede wszystkim do dokręcania i odkręcania śrub, do których dostęp możliwy jest tylko wzdłuż ich osi, innymi słowy – kiedy klucz nałożyć można na łeb śruby jedynie od góry. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz zestaw kluczy nasadowych, który okaże się niezbędny w Twoim warsztacie.

Klucze nasadowe – zastosowanie

Wielu osobom klucz nasadowy kojarzy się przede wszystkim z wymianą kół samochodowych. I jest to jak najbardziej prawidłowe skojarzenie, bowiem ten rodzaj kluczy jest niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu motoryzacyjnego. Wykorzystuje się je również w mechanice różnego rodzaju maszyn, hydraulice, a nawet – i to może okazać się zaskoczeniem – w branży muzycznej, gdzie służą do strojenia instrumentów klawiszowych.

Czym charakteryzują się klucze nasadowe?

Klucze nasadowe składają się z trzech części: trzpienia, nasadki oraz otworu na śrubę. Sam trzpień może występować w zróżnicowanych kształtach: fajkowym, litery “T” oraz sztorcowym. Klucze nasadowe w kształcie litery “T”, a także sztorcowe umożliwiają dostanie się do śruby jedynie wzdłuż jej osi. Ich ogromną zaletą jest to, że można wykonywać pełny obrót nawet w sytuacji, gdy nie mamy zbyt dużej przestrzeni do pracy. Natomiast zakrzywione klucze fajkowe, przypominające kształtem literę “L”, pozwalają także na dostanie się do śruby od boku.

Klucze nasadowe – komplety

W naszej ofercie znajdziesz komplety kluczy nasadowych, w których skład wchodzą nasadki o bardzo zróżnicowanych wymiarach, pozwalające na dokręcanie różnej wielkości śrub, a także klucze nasadowe z grzechotką, które w bardzo dużym stopniu podnoszą komfort pracy, dzięki zastosowaniu mechanizmu, pozwalającemu na ruch wsteczny bez odkręcania śruby. W zestawach, zamkniętych w ergonomicznych walizkach, znajdują się również:

  • przedłużki,

  • redukcje,

  • bity i adaptery do bitów,

  • a także klucze płaskie i płasko-oczkowe.

Klucze nasadowe i nasadki w ofercie Emast.pl

Oferujemy wyłącznie klucze i nasadki wykonane z wytrzymałej, odponej na korozję stali. Znajdziesz u nas zarówno klucze nasadowe fajkowe, sztorcowe, jak i przegubowe, które umożliwiają pracę pod kątem. Oferujemy również bardzo szeroki wybór nasadek o różnej długości, w tym nasadki udarowe, przeznaczone do pracy z kluczami udarowymi.