Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Zestawy narzędzi ręcznych

Produkty 1-18 z 358

Strona
  1. HONITON ZESTAW KLUCZY 94 ELEMENTY PROFESIONAL 4094 H4056
    Cena promocyjna Cena: 363,96 zł Regular Price 375,27 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 363.96 zł

Produkty 1-18 z 358

Strona

Nasze zestawy narzędzi ręcznych zawierają wszystko czego potrzebujesz. Znajdziesz w nich narzędzia ręczne od zestawu kluczy we wszelkich możliwych rozmiarach po zestawy specjalistycznych narzędzi dedykowanych fachowcom. Wyposażenie jakie zawiera każdy nasza skrzynka z narzędziami to nie tylko podstawowe elementy ale też między innymi szczypce, wkrętaki, obcinaki, adaptery, nasadki. Przedmioty, które umożliwią nie tylko naprawy domowe ale też te bardziej specjalistyczne.

Zestawy kluczy

Zestaw kluczy to podstawowe wyposażenie każdego majsterkowicza. Nasza firmy oferuje szeroką gamę kluczy, przydatnych zarówno przy pracach montażowych jak i remontowych czy naprawczych. W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju klucze, takie jak zestaw kluczy nasadowych czy zestaw kluczy płaskich. Wśród marek w naszym sklepie, znajdziesz jedynie te najczęściej wybierane i najbardziej renomowane. Zestawy kluczy oferowane przez naszą firmę pochodzą między innymi od takich jak Awtools, Rockforce i Neo Tools.

Zestaw kluczy nasadowych

Zestaw kluczy nasadowych jest to najczęściej używany typ kluczy do wielu rodzajów napraw technicznych, motoryzacyjnych oraz przydomowych. Charakterystycznym elementem budowy tych kluczy jest obecność dwunasto lub sześciokątnego otworu na nakrętkę. Zestaw kluczy nasadowych charakteryzuje również trzpień prosty, który posiada uchwyt w kształcie litery T. W sklepie emast znajdziesz klucze nasadowe wysokiej jakości, które pozwolą na dokręcenie lub odkręcenie dowolnej śruby w naprawach domowych lub nawet samochodowych.

Zestaw kluczy płaskich

Zestaw kluczy płaskich, który znajdziesz w naszej ofercie, świetnie sprawdzi się przy odkręcaniu i dokręcaniu wszelkich śrub lub nakrętek. Narzędzia te zbudowane z łba sześciokątnego najlepiej sprawdzają się w lekkich pracach, nie wymagających dużo siły oraz do przykręcania i odkręcania w miejscach łatwo osiągalnych.  W naszej ofercie proponujemy zestaw kluczy tylko najlepszych marek takich jak Yato czy Stanley.

Zestaw dla elektryka

W naszej bogatej ofercie możemy również pochwalić się narzędziami także dla specjalistów i fachowców.  Wśród nich możemy wyróżnić zestaw dla elektryka. Zestaw dla elektryka przede wszystkim umożliwia pracę przy instalacjach elektrycznych. Asortyment ten zawiera więc takie niezbędniki jak automatyczny ściągacz izolacji, taśma izolacyjna, lutownica wraz z cyną, próbnik napięcia, multimer cyfrowy.  Wszystkie te elementy kryje w sobie skrzynka z narzędziami, która dzięki specjalnym przegródkom pozwala na utrzymanie porządku.