Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzędzia gwintujące

Produkty 1-18 z 481

Strona
 1. REMS ŚRODEK DO GWINTOWANIA SPEZIAL 5L 140100R
  REMS ŚRODEK DO GWINTOWANIA SPEZIAL 5L 140100R
  Cena promocyjna Cena: 351,78 zł Regular Price 462,73 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 297.66 zł
 2. D30651.JPG-37068
  MAKITA ZESTAW KOŃCÓWEK WKRĘTARSKICH BITÓW + UCHWYT D-30651
  Cena promocyjna Cena: 30,31 zł Regular Price 33,98 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28.41 zł
 3. AWTOOLS GRZECHOTKA GWINTOWNICY AW20605
  AWTOOLS GRZECHOTKA GWINTOWNICY AW20605
  Cena: 51,50 zł

Produkty 1-18 z 481

Strona

W warsztatach ślusarskich, hydraulicznych, a także podczas wielu prac remontowych i budowlanych niezbędne stają się narzędzia gwintujące. Dzięki nim można wykonywać nacięcia na metalowych łącznikach, trwale łączyć ze sobą poszczególne elementy oraz naprawiać gwinty.

W naszym sklepie dostępne są narzędzia do gwintowania ręcznego i maszynowego, w tym całe zestawy. Sprawdź, kiedy warto na nie postawić.

Narzędzia do gwintowania ręcznego i maszynowego

W ofercie naszego sklepu można znaleźć narzędzia do gwintowania ręcznego i maszynowego.

Narzędzia do gwintowania ręcznego znajdują swoje zastosowanie we wszelkich pracach manualnych. Odpowiedniki zaś określane jako narzędzia skrawające – do gwintowania maszynowego – współpracują z elektronarzędziami.

Narzędzia i akcesoria do gwintowania

Do gwintowania niezbędne są gwintownice, które pozwalają na wykonanie gwintów wewnętrznych, a także poprawienie zewnętrznych odpowiedników. Gwintownice są niezbędne również podczas naprawiania gwintów lub oczyszczania ich z korozji.

Wśród najczęściej wykorzystywanych akcesoriów znajdujemy:

 • gwintowniki – służą do wykonywania gwintów wewnętrznych;
 • narzynki – służą do wykonywania gwintów zewnętrznych. Wśród nich można     znaleźć narzynki: okrągłe, kwadratowe, sześcioboczne, tulejowe.

Cechy narzędzi do gwintowania

Postawiliśmy na jakość, sprawdzonych producentów oraz praktyczne zastosowanie produktów z naszej oferty, dlatego dostępne narzędzia do gwintów wyróżniają się solidnym wykonaniem, wygodą użytkowania oraz mnogością zastosowań.

W zestawie czy pojedynczo?

Do rąk użytkowników oddajemy zarówno kompletny zestaw do gwintowania, jak i pojedyncze narzędzia i akcesoria. Wybór powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami.
Pojedynczo nabywane produkty nie odbiegają jakością i trwałością od całych zestawów. Mogą być jednak dobrym wyborem dla osób, które raz na jakiś czas podejmują się tylko określonych prac bądź brakuje im któregoś z elementów. Zestaw do gwintowania sprawdzi się zaś we wszystkich profesjonalnych warsztatach oraz w rękach fachowców, którzy na co dzień wykonują między innymi prace ślusarskie czy hydrauliczne.