Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Piły ręczne i brzeszczoty

Produkty 1-18 z 236

Strona
 1. BAHCO PIŁA RĘCZNA DO STYROPIANU 400mm PROF CUT PC-16-DECO
  BAHCO PIŁA RĘCZNA DO STYROPIANU 400mm PROF CUT PC-16-DECO
  Cena promocyjna Cena: 76,20 zł Regular Price 82,84 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 76.20 zł
  • STANLEY PIŁA METAL MINI + BRZESZCZOT LION 0-15-211
   STANLEY PIŁA METAL MINI + BRZESZCZOT LION 0-15-211
   Cena promocyjna Cena: 36,55 zł Regular Price 37,95 zł
   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36.55 zł
   • STANLEY PIŁA TRADECUT 7/1" 550 STHT1-20352
    STANLEY PIŁA TRADECUT 7/1" 550 STHT1-20352
    Cena promocyjna Cena: 60,70 zł Regular Price 62,18 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59.92 zł
    • STANLEY PIŁA TRADECUT 11/1" 550 STHT1-20353
     STANLEY PIŁA TRADECUT 11/1" 550 STHT1-20353
     Cena promocyjna Cena: 60,70 zł Regular Price 62,18 zł
     Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 60.70 zł

     Produkty 1-18 z 236

     Strona

     Piły ręczne to jedne z podstawowych narzędzi, jakie powinny znaleźć się w każdym warsztacie, firmie budowlano-remontowej, wyposażeniu specjalistów wybranych zawodów technicznych, na ogródku działkowym, w domu i garażu. Przecinanie wybranych materiałów może okazać się niezbędne nie tylko przy regularnej pracy budowlanej, remontowej czy montażowej, ale również wskutek usterek, które mogą występować w czasie użytkowania różnych przedmiotów czy sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pił ręcznych w sklepie Emast.pl.


     Piły ręczne w ofercie sklepu Emast

     Nasza oferta obejmuje piły ręczne przystosowane do cięcia różnych materiałów, które wykorzystuje się w pracach budowlano-remontowych, majsterkowych czy naprawczych. Im większy jest zakres Twoich prac i materiałów, które obrabiasz, tym więcej specjalistycznych pił okaże się przydatnych.


     Piła ręczna do drewna

     Piły do drewna to bardzo szeroka grupa narzędzi. Piła do drewna o mniejszej ilości zębów, które są z kolei duże, przeznaczona jest szybkiego i zgrubnego cięcia. Im gęstsze, a zarazem mniejsze ząbki, tym większą precyzję cięcia gwarantuje. Piła do cięcia drewna może również przyjmować różne kształty – przystosowane do innego wykorzystania, np.:

     • płatnice – najpopularniejsze piły ręczne do drewna, które mogę przecinać materiały grubsze niż wysokość ich brzeszczotu;

     • piła ręczna do drewna kabłąkowa – składa się z dwóch elementów: brzeszczotu i kabłąka, czyli ramy wygiętej w łuk, jest popularna w ogrodach i domowych warsztatach;

     • grzbietnice – mają stosunkowo cienki brzeszczot, od góry są wzmacniane wytrzymały grzbietem, często z mosiądzu lub stali, przeznaczone są do precyzyjnego cięcia.


     Brzeszczot do metalu

     Brzeszczot przeznaczony do cięcia metalu charakteryzuje się długością 15 lub 30 centymetrów. Jest bardzo wytrzymały i trwały, aby móc spełnić oczekiwania względem przecinania elementów metalowych.


     Piły do gazobetonu

     Przeznaczone są do przecinania materiałów mineralnych. Charakteryzują się dość dużą długością, sięgającą nawet 60 cm, a także są grube. Najistotniejsze jest jednak wzmocnienie ich zębów nakładkami z węglika spiekanego.


     Piły ręczne do gipsokartonu

     Charakteryzują się tym, że ich brzeszczoty są grubsze i sztywniejsze. Mogą występować w formie płatnic lub otwornic, czyli pił o brzeszczocie zwężającym się ku ostrzu (podobnie jak nóż). Oferujemy modele z ostrzem pokrytym teflonem.


     Piły ręczne do styropianu

     Uzębienie piły zawiera zeszlifowane zęby oraz gardziele, dzięki czemu podczas piłowania styropianu można osiągnąć gładkie i estetyczne wykończenie powierzchni. Takie rozwiązanie zapobiega ponadto zapychaniu się zębów.