Piły ręczne i brzeszczoty

Produkty 1-18 z 236

Strona
 1. JOBI PIŁA DO GIPSOKARTONU TEFLON 11911
  JOBI PIŁA DO GIPSOKARTONU TEFLON 11911
  Cena: 10,80 zł
 2. BAHCO PIŁA DO METALU 300mm 304
  BAHCO PIŁA DO METALU 300mm 304
  Cena promocyjna Cena: 26,39 zł Regular Price 27,54 zł
 3. BAHCO PIŁA RĘCZNA DO STYROPIANU 400mm PROF CUT PC-16-DECO
  BAHCO PIŁA RĘCZNA DO STYROPIANU 400mm PROF CUT PC-16-DECO
  Cena promocyjna Cena: 67,11 zł Regular Price 73,28 zł
 4. JUFISTO PIŁA PŁATNICA 400mm JU-BHS-0040
  JUFISTO PIŁA PŁATNICA 400mm JU-BHS-0040
  Cena: 23,25 zł
 5. JUFISTO PIŁA PŁATNICA 450mm JU-BHS-0045
  JUFISTO PIŁA PŁATNICA 450mm JU-BHS-0045
  Cena: 21,03 zł

Produkty 1-18 z 236

Strona

Piły ręczne to jedne z podstawowych narzędzi, jakie powinny znaleźć się w każdym warsztacie, firmie budowlano-remontowej, wyposażeniu specjalistów wybranych zawodów technicznych, na ogródku działkowym, w domu i garażu. Przecinanie wybranych materiałów może okazać się niezbędne nie tylko przy regularnej pracy budowlanej, remontowej czy montażowej, ale również wskutek usterek, które mogą występować w czasie użytkowania różnych przedmiotów czy sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pił ręcznych w sklepie Emast.pl.


Piły ręczne w ofercie sklepu Emast

Nasza oferta obejmuje piły ręczne przystosowane do cięcia różnych materiałów, które wykorzystuje się w pracach budowlano-remontowych, majsterkowych czy naprawczych. Im większy jest zakres Twoich prac i materiałów, które obrabiasz, tym więcej specjalistycznych pił okaże się przydatnych.


Piła ręczna do drewna

Piły do drewna to bardzo szeroka grupa narzędzi. Piła do drewna o mniejszej ilości zębów, które są z kolei duże, przeznaczona jest szybkiego i zgrubnego cięcia. Im gęstsze, a zarazem mniejsze ząbki, tym większą precyzję cięcia gwarantuje. Piła do cięcia drewna może również przyjmować różne kształty – przystosowane do innego wykorzystania, np.:

 • płatnice – najpopularniejsze piły ręczne do drewna, które mogę przecinać materiały grubsze niż wysokość ich brzeszczotu;

 • piła ręczna do drewna kabłąkowa – składa się z dwóch elementów: brzeszczotu i kabłąka, czyli ramy wygiętej w łuk, jest popularna w ogrodach i domowych warsztatach;

 • grzbietnice – mają stosunkowo cienki brzeszczot, od góry są wzmacniane wytrzymały grzbietem, często z mosiądzu lub stali, przeznaczone są do precyzyjnego cięcia.


Brzeszczot do metalu

Brzeszczot przeznaczony do cięcia metalu charakteryzuje się długością 15 lub 30 centymetrów. Jest bardzo wytrzymały i trwały, aby móc spełnić oczekiwania względem przecinania elementów metalowych.


Piły do gazobetonu

Przeznaczone są do przecinania materiałów mineralnych. Charakteryzują się dość dużą długością, sięgającą nawet 60 cm, a także są grube. Najistotniejsze jest jednak wzmocnienie ich zębów nakładkami z węglika spiekanego.


Piły ręczne do gipsokartonu

Charakteryzują się tym, że ich brzeszczoty są grubsze i sztywniejsze. Mogą występować w formie płatnic lub otwornic, czyli pił o brzeszczocie zwężającym się ku ostrzu (podobnie jak nóż). Oferujemy modele z ostrzem pokrytym teflonem.


Piły ręczne do styropianu

Uzębienie piły zawiera zeszlifowane zęby oraz gardziele, dzięki czemu podczas piłowania styropianu można osiągnąć gładkie i estetyczne wykończenie powierzchni. Takie rozwiązanie zapobiega ponadto zapychaniu się zębów.