Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wkrętaki (śrubokręty)

Produkty 1-18 z 1028

Strona
  1. YATO WKRĘTAK TORX SECURITY / OTWÓR T40 x 100mm 25961 YT-25961
    Cena promocyjna Cena: 8,76 zł Regular Price 8,79 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8.36 zł

Produkty 1-18 z 1028

Strona

Wkrętaki to jedne z podstawowych narzędzi ręcznych, które znajdują się w każdym profesjonalnym i amatorskim warsztacie. Trudno wyobrazić sobie również, by śrubokrętów mogło zabraknąć w domowej szafce lub szufladzie z najpotrzebniejszymi narzędziami ręcznymi, a także w samochodzie. Oferta sklepu Emast.pl jest niezwykle bogata w różego rodzaju wkrętaki, dzięki czemu wyposażysz w nie każdy warsztat, niezależnie od jego charakteru i specyfiki pracy, jaką się w nim wykonuje.


Rodzaje śrubokrętów dostępne w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów zróżnicowanych wkrętaków, które będą stanowić podstawę narzędzi Twojego warsztatu. Przejdźmy zatem do przedstawmy kilka najczęściej stosowanych rodzajów wkrętaków, które znajdziesz w sklepie z narzędziami Emast.pl.

  • Śrubokręt płaski – płaskie nacięcie na wkrętach było niegdyś podstawą i do dzisiaj stanowi jedno z najpopularniejszych rozwiązań w tym kontekście. Dlatego też wkrętak płaski to obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu.
  • Śrubokręt krzyżakowy – nazywany również Phillipsem. Dwa krzyżujące się pod kątem prostym nacięcia na główce wkręta sprawiają, że wkrętak krzyżakowy umożliwia znacznie efektywniejsze przyłożenie siły.
  • Śrubokręt gwiazdkowy – ten typ przystosowany jest do przykręcania wkrętów, na których zastosowano nacięcie gwiazdkowe typu Torx. Śrubokręt Torx przypomina sześcioramienną gwiazdę, której brzegi są zaokrąglone. Takie rozwiązanie zwiększa wytrzymałość wkręta na zużycie.
  • Śrubokręty precyzyjne – ich końcówka jest zwykle bardzo wąska, a do tego namagnesowana. Dzięki temu wkrętak precyzyjny umożliwia dokręcanie i odkręcanie niewielkich wkrętów.

Rzadko używasz narzędzi i zastanawiasz się, czy istnieje śrubokręt wielofunkcyjny? Dobrym rozwiązaniem może okazać się śrubokręt z wymiennymi końcówkami, który w łatwy sposób dostosujesz do rodzaju wkrętów, z jakimi przyszło Ci pracować. Oprócz wymienionych wyżej dostępne są między innymi również śrubokręt kątowy i śrubokręt trójkątny.


Jakie jeszcze wkrętaki znajdziesz w sklepie Emast?

Powyżej wymieniliśmy najczęściej stosowane śrubokręty ze względu na kształt końcówki. Wkrętaki mają jednak kilka innych funkcji, które pomagają w pracy. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wkrętak z grzechotką. Mechanizm ten sprawia, że śrubokrętu nie trzeba przekładać w dłoni, a wystarczy przekręcić go w drugą stronę – grzechotka przeskakuje, nie odkręcając wkręta.

Elektrycy sięgają po śrubokręty izolowane, które chronią ich przed porażeniem podczas pracy przy instalacji pod napięciem.