Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wózki transportowe, magazynowe, paletowe

Produkty 1-18 z 98

Strona
 1. DWST1-71196.JPG-54579
  DEWALT WÓZEK TRANSPORTOWY DO SKRZYŃ TSTAK DWST1-71196
  Cena promocyjna Cena: 550,67 zł Regular Price 695,95 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 550.67 zł
 2. ROOKS WÓZEK WARSZTATOWY 3 POZIOMY OK-01.3030
  ROOKS WÓZEK WARSZTATOWY 3 POZIOMY OK-01.3030
  Cena promocyjna Cena: 315,25 zł Regular Price 409,50 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 315.25 zł
 3. WÓZEK PALETOWY AC25 / 1150mm AC251150
  WÓZEK PALETOWY AC25 / 1150mm AC251150
  Cena promocyjna Cena: 1 461,24 zł Regular Price 1 583,01 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1461.24 zł

Produkty 1-18 z 98

Strona

W czasie pracy w magazynie każdego dnia transportowane są finalne produkty lub komponenty, które trafiają do dalszego etapu produkcji. Niestety transport jest procesem, który stwarza potencjał do uszkodzeń elementów, powodując starty finansowe, a niekiedy nawet wstrzymując produkcję, montaż lub wysyłkę. Dlatego w każdym magazynie oraz na hali produkcyjnej niezbędne są różnego rodzaju wózki, za pomocą których możliwe jest skuteczne i bezpieczne przewożenie różnego rodzaju komponentów pomiędzy stanowiskami pracy lub na miejsce składowania. Oferta sklepu Emat.pl jest bogata w wózki magazynowe, które ułatwiają wewnętrzny transport zróżnicowanych komponentów z zachowaniem bezpieczeństwa dla ich jakości.

Wózek paletowy – niezbędny element każdego magazynu


Wiele komponentów wykorzystywanych produkcji, a także surowe materiały, dostarczanych jest do zakładów produkcyjnych na europaletach. Wózki paletowe umożliwiają ich swobodny i bezpieczny transport, a mechanizm unoszący palety pozwala bez problemu przewozić jednej osobie nawet palety z ciężkimi materiałami, takimi jak choćby arkusze blachy.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko standardowe paleciaki, ale też wózki paletowe masztowe o regulowanym rozstawie wideł, umożliwiających podnoszenie palet i koszy na większą wysokość. Zasilanie są za pomocą akumulatorów, które można ładować dzięki wbudowanym prostownikom.

Wózek składany schodowy – łatwy i bezpieczny transport po schodach

W niektórych magazynach i halach produkcyjnych konieczny jest transport komponentów po schodach. Przy dużej masie niestety jest to mocno utrudnione. Dlatego w takich sytuacjach korzystnie jest wyposażyć się w wózki schodowe, które są wyposażone w trzy kółka na obrotowej platformie, znajdującej się po dwóch stronach wózkach. W ten sposób transport komponentów po schodach jest nie tylko możliwy, ale też bezpieczny.

Wózek transportowy do dużych płyt

Wózek do transportu płyt to prosta konstrukcja na dwóch kołach, która umożliwia przewożenie dużych płyt kartonowo-gipsowych, drewnianych, sklejkowych czy nawet metalowych przez jedną osobę.

Wózek magazynowy z platformą

Jest to powszechnie wykorzystywany rodzaj wózków, na który składa się platforma na czterech kołach z ergonomiczną rączką. Na tego typu wózkach najwygodniej jest przewozić komponenty zapakowane w kartony.

Wózki magazynowe w ofercie Emast.pl

Oferujemy wózki transportowe wykonane z solidnych materiałów, przeznaczone do transportu różnego rodzaju komponentów i produktów oraz charakteryzujących się zróżnicowanym udźwigiem. Dzięki zróżnicowanej ofercie Emast.pl w wózki magazynowe można wyposażyć się u nas niezależnie od swoich potrzeb i specyfiki pracy.