Skrzynki narzędziowe

Produkty 1-18 z 437

Strona

Produkty 1-18 z 437

Strona

Skrzynka narzędziowa to niezbędny element w każdym zakładzie przemysłowym, firmie budowlano-remontowej, warsztacie czy nawet w domu. Zdecydowanie ułatwia przechowywanie i transport narzędzi, a także pomaga w zachowaniu porządku i segregacji narzędzi. Zapoznaj się z ofertą sklepu Emast.pl i zdecyduj, która skrzynka z narzędziami najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie.


Skrzynka narzędziowa modułowa – wszystkie narzędzia w jednym miejscu

Skrzynka narzędziowa metalowa składająca się z różnych modułów, które w ergonomiczny sposób otwierają się i rozsuwają, to jedna z najlepszych metod przechowywania narzędzi. Składają się z dużych pojemników na największe narzędzia, a także szuflad z przegrodami, które służą do przechowywania i segregowania małych narzędzi lub elementów montażowych, takich jak śruby, nakrętki czy kołki.


Skrzynka narzędziowa na kółkach

Używasz narzędzi w dużym warsztacie lub zabierasz je na zlecenia w miejsce pracy? Transport zdecydowanie ułatwią walizki narzędziowe na kółkach, umożliwiających łatwe przewożenia skrzynek bez używania dużej ilości siły, jaka byłaby niezbędna podczas przenoszenia. Skrzynka na narzędzia na kółkach jest niezbędna w warsztatach o dużej powierzchni. Możliwość ciągnięcia jej za sobą znacznie ułatwia również pracę hydraulikom, elektrykom czy pracownikom firm remontowych, którzy w czasie swojej pracy transportują narzędzia w wiele miejsc.


Skrzynka narzędziowa hermetyczna

Ten rodzaj skrzynek narzędziowych jest niezbędny, kiedy praca odbywa się w trudnych warunkach, na przykład przy dużym zapyleniu lub w obecności środków chemicznych. Wodoszczelność, pyłoszczelność oraz odpornosć na działanie chemikaliów zabezpieczą narzędzia przed szkodliwymi czynnikami. Jest to szczególnie ważne, jeśli wśród narzędzi znajdują się wrażliwe narzędzia pomiarowe.


Kuwety i organizery

Duże skrzynki na narzędzia nie wypełniają całego asortymentu sklepu Emast z zakresu przechowywania i segregowania narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz szereg mniejszych pojemników i skrzynek, które są niezbędne tak w domowym, jak i profesjonalnym warsztacie.

  • Kuwety – przeznaczone do przechowywania zarówno większych, jak i mniejszych elementów. Doskonale sprawdzą się w domu, warsztacie, narzędziowni, magazynie czy sklepie. Można stabilnie postawić je na półce lub powiesić.

  • Nosidło ręczne – niezbędne w dziale utrzymania ruchu, kiedy na miejsce naprawy trzeba przenieść kilka narzędzi lub zestaw elementów montażowych. Bardzo ergonomiczne i przydatne w wielu sytuacjach.

  • Organizery z kubełkami – szczególnie przydatne do przechowywania elementów montażowych, takich jak wkręty, śruby, nakrętki czy kołki.

W naszej ofercie znajdziesz skrzynki i organizery na narzędzia, dzięki którym transport będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej, a każde z narzędzi będzie zawsze pod ręką.