Pistolety wydmuchowe

Produkty 1-18 z 26

Strona
  1. YATO PISTOLET DO PRZEDMUCHIWANIA DŁUGI TURBO YT-23723
    YATO PISTOLET DO PRZEDMUCHIWANIA DŁUGI TURBO YT-23723
    Cena promocyjna Cena: 17,59 zł Regular Price 19,50 zł
  2. YATO PISTOLET DO PRZEDMUCHIWANIA KRÓTKI TURBO YT-23722
    YATO PISTOLET DO PRZEDMUCHIWANIA KRÓTKI TURBO YT-23722
    Cena promocyjna Cena: 16,24 zł Regular Price 17,76 zł

Produkty 1-18 z 26

Strona

Pistolet do przedmuchiwania to narzędzie, które służy do czyszczenia różnych powierzchni z zanieczyszczeń dzięki strumieniowi sprężonego powietrza. Pistolet do przedmuchu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz różnego rodzaju warsztatach, w których podczas pracy generowane są drobiny zanieczyszczające miejsce pracy bądź obrabiane materiały. Zobacz, jakie pistolety przedmuchowe dostępne są w ofercie sklepu Emast.pl.

Pistolet do przedmuchu – zastosowanie

Pistolet do wydmuchiwania to tanie i proste narzędzie, które wykorzystuje się do usuwania pyłów, wiórów, piasku oraz innych małych drobin ze stołów roboczych, detali czy maszyn podczas prac, które generują tego rodzaju zanieczyszczenia lub odbywają się w mało sterylnych warunkach. Pistolet do przedmuchu to nieodzowny element każdego warsztatu czy zakładu przemysłowego, gdzie nierzadko znajduje się on na każdym stanowisku pracy, np. przy prasach lub na stanowiskach montażowych.

Pistolet do przedmuchu – jak działa?

Zasada działania pistoletów do przedmuchu jest bardzo łatwa. Urządzenie należy podłączyć do kompresora za pomocą pneumatycznych złączek. Po wciśnięciu spustu z dyszy wydostaje się sprężone powietrze, które jest w stanie przedmuchać szczeliny lub płaskie powierzchnie w celu wyczyszczenia ich z drobin różnych materiałów.

Pistolety do przedmuchiwania w ofercie Emast.pl

W naszym sklepie dostępne są pistolety do przedmuchu, które wykonane są z solidnych materiałów i charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją. Wszystkie dostępne u nas narzędzia gwarantują komfort  efektywność pracy. Wytrzymują intensywną pracę w bardzo zróżnicowanych warunkach. Podobnie jak w przypadku innych narzędzi, stawiamy wyłącznie na pistolety do przedmuchu pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów.

W naszej ofercie dostępne są zarówno proste pistolety do przedmuchu bez regulacji strumienia powietrza, jak również egzemplarze, które zawierają tę funkcję. Pistolet do przedmuchiwania z regulacją pozwoli Ci wpłynąć na efektywność, wydajność i bezpieczeństwo pracy. Oferujemy także pistolety z wymiennymi dyszami o różnych długościach, dzięki którym możesz bez problemu przedmuchiwać również szczeliny oraz inne trudno dostępne przestrzenie.

Zalety korzystania z pistoletów do przedmuchu

Pistolety do przedmuchiwania to narzędzia tanie nie tylko w zakupie, ale również w eksploatacji. Ponadto ich użytkowanie jest banalnie proste i bezpieczne. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie w celu czyszczenia nie można używać płynów, a przecieranie powierzchni mogłoby wiązać się z jej zarysowaniem.