Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pistolety do mycia i konserwacji

Produkty 1-18 z 39

Strona

Produkty 1-18 z 39

Strona

Pistolety przemysłowe są jednymi z najefektywniejszych narzędzi, które pomagają dozować różnego rodzaju środki i preparaty na powierzchnie, które poddawane są pracom konserwującym, malowaniu czy czyszczeniu. Umożliwiają one łatwe dozowanie odpowiedniej ilości środka, a także równomierne rozprowadzanie go po całej powierzchni. W wielu pracach konserwacyjnych zarówno w użytku profesjonalnym w przemyśle, jak i w pracach w domu lub ogrodzie wykorzystywane są pistolety do mycia i konserwacji, których bogata oferta dostępna jest w sklepie Emast.pl.


Pistolety do piany

Jego funkcją jest wytwarzanie piany ze znajdującego się w zbiorniku środka czyszczącego. Aktywna piana podawana pod dużym ciśnieniem na zabrudzoną powierzchnię pozwala łatwiej i skuteczniej zmiękczyć i usunąć z niej zanieczyszczenia. Pistolet do piany znajduje swoje zastosowanie w rolnictwie (podczas mycia maszyn i pojazdów), w motoryzacji (przy czyszczeniu karoserii lub innych elementów pojazdu, także mechanicznych) oraz w szeroko pojętym przemyśle.


Pistolet do prania tapicerki

Pistolet do mycia tapicerek posiada wirujący rdzeń, który spienia znajdujący się w zbiorniku roztwór środka piorącego. Jednocześnie pobiera mało wody, dzięki czemu tapicerki nie są mocno nasiąknięte, a po skończonej pracy szybciej schną i nadają się do użytkowania. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego, kto dba o wygląd i jakość tapicerek w swoim samochodzie.


Pistolet do baranka

Baranek to stosowany powszechnie środek, którego funkcją jest zabezpieczenia elementów karoserii samochodowej, podwozia oraz profili zamkniętych przed postępowaniem korozji. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są pistolety stworzone specjalnie z myślą o efektywnym i wygodnym dozowaniu baranka na ogniska rdzy.


Ropownica – pistolet do ropowania i olejowania

Ropownica to pistolet do konserwacji, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu samochodowego, a także każdego garażu, w którym stoi pojazd mechaniczny. Pistolety do ropowania zostały skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić dozowanie ropy i olejów na elementy mechaniczne pojazdów w celu ich czyszczenia lub konserwacji. W naszej ofercie dostępny jest bogaty wybór zróżnicowanych ropownic o różnej funkcjonalności.


Pistolety do przedmuchiwania

Pistolet do przedmuchiwania należy podłączyć do kompresora, który będzie źródłem sprężonego powietrza. Za jego pomocą czyści się elementy wielu maszyn, w tym również miejsca, do których dostęp jest mocno utrudniony.