Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pistolety do pompowania kół

Produkty 1-18 z 25

Strona

Produkty 1-18 z 25

Strona

Odpowiednio napompowane koła gwarantują bezpieczną i komfortową jazdę samochodami oraz efektywną pracę pojazdów użytkowych, m.in. rolniczych czy maszyn budowlanych. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są wysokiej jakości pistolety do pompowania kół, wyposażone w manometry, dzięki którym osiągniesz właściwą wartość ciśnienia w kołach dla poszczególnych pojazdów. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz pistolet do pompowania kół, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.


Pistolet do pompowania z manometrem – osiągaj właściwy poziom ciśnienia

W zależności od rozmiaru i grubości kół w poszczególnych pojazdach zaleca się pompowanie ich do określonego poziomu ciśnienia. Przekroczenie tej wartości może skutkować pęknięciem dętki, natomiast zbyt niski poziom ciśnienia niesie ryzyko uszkodzenia felg. Stąd też pistolet do kół powinien posiadać manometr, który wskaże właściwą wartość.

Najczęściej spotykanym rodzajem tego akcesorium jest pistolet do pompowania kół z manometrem analogowym, który osiągniętą wartość ciśnienia wskazuje na tarczy zegara. W naszej ofercie dostępny jest również pistolet do pompowania z manometrem cyfrowym, który wyposażony jest w wyświetlacz LCD, na którym wyświetla się cyfrowo wartość ciśnienia.


Pistolety do kół w ofercie Emast.pl

Nasza oferta zawiera wiele modeli pistoletów do kół, które charakteryzują się trwałością wykonania i ergonomiczną konstrukcją, która bardzo ułatwia pracę podczas pompowania kół. Przyczyniają się do tego między innymi antypoślizgowe materiały, z których wykonane są uchwyty, zróżnicowana długość wężyków czy różne końcówki, które znajdują się na wyposażeniu wybranych modeli. Dzięki nim możesz napompować nie tylko koła samochodu, motocykla, roweru czy innych pojazdów, ale też innych kół lub przedmiotów, które charakteryzują się innym wentylem.


Jak dobrać pistolet z manometrem?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na zastosowany wentyl. W większości dostępnych u nas pistoletów do pompowania znajdują się końcówki do tzw. wentyli samochodowych, które znajdują się w kołach wielu innych pojazdów, m.in. rowerów czy motocykli. Znajdziesz jednak u nas także takie modele, które posiadają wymienne końcówki, poszerzające funkcjonalność pistoletów.

Zwróć uwagę również na rodzaj złącza pneumatycznego, za pomocą którego podłączysz pistolet do kompresora, a także na maksymalne ciśnienie robocze, jakie możesz osiągnąć dzięki konkretnemu modelowi pistoletu. Pod względem ergonomii pracy ważna będzie również długość węża pneumatycznego.