Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pistolety do silikonu

Produkty 1-18 z 25

Strona
 1. ADLER WYCISKACZ DO MAS PNEUMATYCZNY 600ml 3w1 MA2033
  Cena promocyjna Cena: 539,85 zł Regular Price 561,25 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539.85 zł
 2. DEWALT WYCISKACZ DO MAS 18V 600 ml, 2500N BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCE580N DCE580N-XJ
  Cena promocyjna Cena: 1 327,66 zł Regular Price 1 351,04 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1294.08 zł
 3. DEWALT WYCISKACZ DO MAS 18V 600 ml, 2500N 1x2,0Ah DCE580D1 DCE580D1-QW
  Cena promocyjna Cena: 1 681,53 zł Regular Price 1 711,41 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1711.41 zł

Produkty 1-18 z 25

Strona

Pistolet do silikonu lub kleju to sprzęt, który niezbędny jest przy każdym remoncie oraz przy wielu pracach naprawczych lub montażowych, szczególnie wówczas, gdy zachodzi konieczność uszczelnienia okna, kabiny prysznicowej, zlewozmywaka, listew między blatem kuchennym a ścianą oraz przy wykonywaniu wielu innych czynności. Tuby z silikonem, kitem czy specjalistycznymi klejami na bazie silikonu skonstruowane są właśnie w taki sposób, że najwygodniejszy i najbardziej skuteczny sposób na wyciśnięcie właściwej ilości to właśnie wyciskacz do silikonu. W ofercie sklepu internetowego Emast.pl dostępny jest bardzo zróżnicowany wybór tych narzędzi.


Wyciskacz do mas – zastosowanie

Jak już wspomnieliśmy, pistolet do silikonu okaże się niezbędny przy naprawdę wielu rodzajach prac. Nie obejdą się bez niego hydraulicy, którzy budują lub naprawiają instalację wodną, monterzy okien, mebli kuchennych. Pistolet do mas powinien zatem znaleźć się w każdym warsztacie, zarówno domowym, jak i profesjonalnym.


Jak działa pistolet do silikonu?

Działanie pistoletu do mas jest bardzo proste. Po naciśnięciu dźwigni znajdujący się z tyłu tłok zaczyna wywierać nacisk na kartusz, dzięki czemu substancja wydostaje się przez dyszę. Sposób ten bardzo ułatwia dozowanie silikonu, kitu lub innej masy, ponieważ z kartusza wydostaje się cienki strumień, który można aplikować bezpośrednio na miejsce, które ma być zaizolowane lub zaklejone.


Pistolet do silikonu elektryczny

W ofercie sklepu Emast znajdziesz także elektryczny pistolet do silikonu, dzięki któremu w pracę nie będziesz musiał wkładać siły własnych mięśni. Urządzenie to posiada liczne funkcje, dzięki którym praca staje się jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza. Warto wspomnieć m.in. o:

 • regulacji prędkości, która umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu materiału;
 • funkcji zapobiegającej kapaniu, która polega na cofnięciu tłoka po zwolnieniu spustu;
 • diodzie oświetlające miejsce pracy.

Pistolet do silikonu elektryczny zasilany jest 18-woltowym akumulatorem, dzięki czemu urządzenie pozostaje w pełni mobilne i umożliwia pracę w każdym miejscu. Główną zaletą korzystania z elektrycznych pistoletów do silikonu jest przyspieszenie pracy, co będzie miało znaczenie przede wszystkim w firmach produkcyjnych, gdzie liczy się to, by w określonym czasie wykonać jak największą liczbę czynności.


Postaw na jakość narzędzi z Emast.pl

Nawet przy tak prostych narzędziach, jak pistolety do silikon stawiamy na sprawdzonych producentów, którzy są gwarantem jakości. Dlatego w naszej ofercie dostępne są urządzenia takich marek, jak m.in. Milwaukee, Yato czy DeWalt.