Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pistolety malarskie

Produkty 1-18 z 62

Strona
 1. WAGNER AGREGAT MALARSKI POWERPAINTER 90 Extra SKID 2414079
  WAGNER AGREGAT MALARSKI POWERPAINTER 90 Extra SKID 2414079
  Cena promocyjna Cena: 4 869,45 zł Regular Price 4 869,72 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4869.72 zł
 2. ADLER AEROGRAF 0,25mm AD-7770 02570
  ADLER AEROGRAF 0,25mm AD-7770 02570
  Cena: 138,38 zł
 3. 235460.JPG-74449
  GRACO PISTOLET SILVER 2F GUARD BEZ DYSZY 235460
  Cena: 1 037,12 zł
 4. 17M360.JPG-74446
  GRACO PISTOLET DO MALOWANIA ULTRA CORDED 17M360
  Cena: 2 311,09 zł

Produkty 1-18 z 62

Strona

Pistolety do malowania przeznaczone są pokrywania farbą powierzchni za pomocą metody hydrodynamicznej. W naszej ofercie dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe modele agregatów malarskich, które możesz wykorzystać do użytku domowego lub komercyjnego. Zapoznaj się z asortymentem sklepu Emast.pl i wybierz agregat do malowania, który najlepiej zda egzamin przy Twoim sposobie użytkowania.


Pistolet malarski – zastosowanie

Pistolet natryskowy do malowania wykorzystuje się w malowaniu hydrodynamicznym. Metoda ta polega na aplikacji pod ciśnieniem farby rozbitej na mikrokropelki i niesie ze sobą liczne korzyści.

 • W krótkim czasie można pomalować dużą powierzchnię.

 • Agregat malarski umożliwia skuteczne pokrycie farbą nierównych, chropowatych powierzchni, a także szczelin, do których dostęp za pomocą pędzla lub wałków jest ograniczony lub niemożliwy.

 • Pistolet natryskowy i pistolet lakierniczy ułatwiają nakładanie równomiernej warstwy farby, co ma szczególne znaczenie przy pracach lakierniczych.

Pistolet do malowania może być zatem stosowany wszędzie – zarówno w użytku domowym, jak i warsztatowym czy nawet profesjonalnym. Agregaty wykorzystywane są do malowania dachów, nakładania lakieru na elementy karoserii samochodowej, tworzeniu podłóg z żywicy epoksydowej i w wielu innych przypadkach, które wymagają bardzo precyzyjnego pokrywania powierzchni farbą lub lakierem.


Agregaty malarskie w ofercie Emast.pl

Nasza oferta obfituje zarówno w małe pistolety malarskie – które przeznaczone są użytku amatorskiego, np. w warsztacie majsterkowicza – jak również większe agregaty z dużymi zbiornikami na farbę i wysokim ciśnieniem roboczym, za pomocą których można realizować większe poważne pojekty, np. malowanie ścian o dużych powierzchniach, wylewanie żywicowych podłóg czy malowanie dachów.


Pistolet do malowania ścian z Emast.pl – efektywność i komfort pracy

Dostępne w naszej ofercie pistolety malarskie gwarantują wysoką jakość oraz wydajność pracy, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a także osiągniesz znacznie lepsze rezultaty niż przy tradycyjnym malowaniu wałkiem lub pędzlem. Niezależnie od wielkości i pojemności zbiornika na farbę, wszystkie modele są ergonomiczne i gwarantują wygodę pracy. Większe wyposażone są w kółka, które umożliwiają wygodny i bezproblemowy transport.

W naszej ofercie znajdziesz też pistolet do malowania elektryczny, który posiada własną sprężarkę i nie wymaga podłączania do kompresora. Przekonaj się, że malowanie za pomocą agregatów jest nieporównywalnie skuteczniejsze i wygodniejsze.