Pistolety malarskie

Produkty 1-18 z 58

Strona

Produkty 1-18 z 58

Strona

Pistolety do malowania przeznaczone są pokrywania farbą powierzchni za pomocą metody hydrodynamicznej. W naszej ofercie dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe modele agregatów malarskich, które możesz wykorzystać do użytku domowego lub komercyjnego. Zapoznaj się z asortymentem sklepu Emast.pl i wybierz agregat do malowania, który najlepiej zda egzamin przy Twoim sposobie użytkowania.


Pistolet malarski – zastosowanie

Pistolet natryskowy do malowania wykorzystuje się w malowaniu hydrodynamicznym. Metoda ta polega na aplikacji pod ciśnieniem farby rozbitej na mikrokropelki i niesie ze sobą liczne korzyści.

  • W krótkim czasie można pomalować dużą powierzchnię.

  • Agregat malarski umożliwia skuteczne pokrycie farbą nierównych, chropowatych powierzchni, a także szczelin, do których dostęp za pomocą pędzla lub wałków jest ograniczony lub niemożliwy.

  • Pistolet natryskowy i pistolet lakierniczy ułatwiają nakładanie równomiernej warstwy farby, co ma szczególne znaczenie przy pracach lakierniczych.

Pistolet do malowania może być zatem stosowany wszędzie – zarówno w użytku domowym, jak i warsztatowym czy nawet profesjonalnym. Agregaty wykorzystywane są do malowania dachów, nakładania lakieru na elementy karoserii samochodowej, tworzeniu podłóg z żywicy epoksydowej i w wielu innych przypadkach, które wymagają bardzo precyzyjnego pokrywania powierzchni farbą lub lakierem.


Agregaty malarskie w ofercie Emast.pl

Nasza oferta obfituje zarówno w małe pistolety malarskie – które przeznaczone są użytku amatorskiego, np. w warsztacie majsterkowicza – jak również większe agregaty z dużymi zbiornikami na farbę i wysokim ciśnieniem roboczym, za pomocą których można realizować większe poważne pojekty, np. malowanie ścian o dużych powierzchniach, wylewanie żywicowych podłóg czy malowanie dachów.


Pistolet do malowania ścian z Emast.pl – efektywność i komfort pracy

Dostępne w naszej ofercie pistolety malarskie gwarantują wysoką jakość oraz wydajność pracy, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a także osiągniesz znacznie lepsze rezultaty niż przy tradycyjnym malowaniu wałkiem lub pędzlem. Niezależnie od wielkości i pojemności zbiornika na farbę, wszystkie modele są ergonomiczne i gwarantują wygodę pracy. Większe wyposażone są w kółka, które umożliwiają wygodny i bezproblemowy transport.

W naszej ofercie znajdziesz też pistolet do malowania elektryczny, który posiada własną sprężarkę i nie wymaga podłączania do kompresora. Przekonaj się, że malowanie za pomocą agregatów jest nieporównywalnie skuteczniejsze i wygodniejsze.