Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wkrętaki (śrubokręty) izolowane dla elektryka

Produkty 1-18 z 75

Strona
 1. BETA WKRĘTAK IZOLOWANY PH3 1272MQ
  BETA WKRĘTAK IZOLOWANY PH3 1272MQ
  Cena: 64,94 zł
 2. 3-90655
  YATO WKRĘTAK IZOLOWANY PŁASKI 3,5*100mm 28174 YT-28174
  Cena promocyjna Cena: 7,30 zł Regular Price 8,62 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7.30 zł
 3. YT-28290-75182
  YATO WKRĘTAKI IZOLOWANE + KOŃCÓWKI KOMPLET 12szt. YT-28290
  Cena promocyjna Cena: 110,13 zł Regular Price 110,18 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110.13 zł

Produkty 1-18 z 75

Strona

Praca elektryka niesie ze sobą szczególne ryzyko, które nie występuje w innych zawodach technicznych, a mianowicie ryzyko porażenia prądem elektrycznym, które zachodzi podczas pracy na przewodach znajdujących się pod napięciem. Dlatego skrzynka z narzędziami elektryka musi być wyposażona we wkrętaki izolowane, które umożliwiają bezpieczną pracę, chroniąc montera i serwisanta instalacji elektrycznej przed porażeniem. Oferta sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Emast.pl obfituje w zróżnicowane w śrubokręty izolowane i zestawy śrubokrętów dla elektryków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem jakościowych wkrętaków izolowanych, pochodzących od cenionych producentów narzędzi.


Śrubokręty dla elektryka – skuteczna ochrona w czasie pracy

Wkrętak izolowany dla elektryka posiada uchwyt wykonany z tworzyw sztucznych, które skutecznie izolują prąd, chroniąc w ten sposób elektryka przed porażeniem w czasie pracy przy instalacji znajdującej się pod napięciem. Wkrętak dla elektryka ze sklepu Emast.pl skutecznie izoluje prąd o napięciu sięgającym 1000 V, zatem gwarantuje bezpieczną pracę przy w zasadzie wszystkich instalacjach elektrycznych. W większości z nich płynie prąd o napięciu 230 V, a ponad czterokrotne przewyższenie tej wartości daje gwarancję bezpieczeństwa w razie dotknięcia narzędziem przewodów pod napięciem.


Wkrętak izolowany – poprawiona wygoda pracy

Śrubokręt elektryka, którego uchwyt wykonany jest z izolującego materiału, oprócz tego, że chroni przed porażeniem prądem, dodatkowo poprawia pewność chwytu narzędzia, dzięki czemu praca jest znacznie wygodniejsza.


Wkrętaki izolowane w ofercie sklepu Emast.pl

Nasza oferta narzędzi obejmuje wyłącznie produkty, które pochodzą od cenionych producentów, gwarantujących jakość i trwałość. W sklepie Emast.pl znajdziesz zróżnicowane śrubokręty izolowane dla elektryków, m.in. płaskie, krzyżakowe czy nasadowe. Oferujemy także zestawy wkrętaków izolowanych, w których znajdują się śrubokręty o zróżnicowanych końcówkach i różnych rozmiarach. Każdy zestaw zamknięty jest w poręcznym etui lub walizce.


Próbniki napięcia

W naszej ofercie wkrętaków izolowanych znajdują się także próbniki napięcia, czyli podstawowe narzędzia w pracy elektryków, które gwarantują bezpieczeństwo podczas czynności wykonywanych na sieciach elektrycznych. Próbnik napięcia możesz kupić osobno lub decydując się na zestaw śrubokrętów izolowanych, w którego wyposażeniu próbnik się znajduje.