Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wkrętaki (śrubokręty) izolowane dla elektryka

Produkty 1-18 z 75

Strona
  1. WERA ZESTAW WKRĘTAKÓW RĘKOJEŚĆ + 14 TRZPIENI IZOLOWANYCH + PRÓBNIK KRAFTFORM KOMPAKT 05003474001
    Cena promocyjna Cena: 296,31 zł Regular Price 303,83 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282.84 zł
  2. KNIPEX WKRĘTAK PŁASKI IZOLOWANY 5,5 x 1,0 x 125mm 982055
    Cena promocyjna Cena: 39,24 zł Regular Price 41,41 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39.24 zł

Produkty 1-18 z 75

Strona

Praca elektryka niesie ze sobą szczególne ryzyko, które nie występuje w innych zawodach technicznych, a mianowicie ryzyko porażenia prądem elektrycznym, które zachodzi podczas pracy na przewodach znajdujących się pod napięciem. Dlatego skrzynka z narzędziami elektryka musi być wyposażona we wkrętaki izolowane, które umożliwiają bezpieczną pracę, chroniąc montera i serwisanta instalacji elektrycznej przed porażeniem. Oferta sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Emast.pl obfituje w zróżnicowane w śrubokręty izolowane i zestawy śrubokrętów dla elektryków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem jakościowych wkrętaków izolowanych, pochodzących od cenionych producentów narzędzi.


Śrubokręty dla elektryka – skuteczna ochrona w czasie pracy

Wkrętak izolowany dla elektryka posiada uchwyt wykonany z tworzyw sztucznych, które skutecznie izolują prąd, chroniąc w ten sposób elektryka przed porażeniem w czasie pracy przy instalacji znajdującej się pod napięciem. Wkrętak dla elektryka ze sklepu Emast.pl skutecznie izoluje prąd o napięciu sięgającym 1000 V, zatem gwarantuje bezpieczną pracę przy w zasadzie wszystkich instalacjach elektrycznych. W większości z nich płynie prąd o napięciu 230 V, a ponad czterokrotne przewyższenie tej wartości daje gwarancję bezpieczeństwa w razie dotknięcia narzędziem przewodów pod napięciem.


Wkrętak izolowany – poprawiona wygoda pracy

Śrubokręt elektryka, którego uchwyt wykonany jest z izolującego materiału, oprócz tego, że chroni przed porażeniem prądem, dodatkowo poprawia pewność chwytu narzędzia, dzięki czemu praca jest znacznie wygodniejsza.


Wkrętaki izolowane w ofercie sklepu Emast.pl

Nasza oferta narzędzi obejmuje wyłącznie produkty, które pochodzą od cenionych producentów, gwarantujących jakość i trwałość. W sklepie Emast.pl znajdziesz zróżnicowane śrubokręty izolowane dla elektryków, m.in. płaskie, krzyżakowe czy nasadowe. Oferujemy także zestawy wkrętaków izolowanych, w których znajdują się śrubokręty o zróżnicowanych końcówkach i różnych rozmiarach. Każdy zestaw zamknięty jest w poręcznym etui lub walizce.


Próbniki napięcia

W naszej ofercie wkrętaków izolowanych znajdują się także próbniki napięcia, czyli podstawowe narzędzia w pracy elektryków, które gwarantują bezpieczeństwo podczas czynności wykonywanych na sieciach elektrycznych. Próbnik napięcia możesz kupić osobno lub decydując się na zestaw śrubokrętów izolowanych, w którego wyposażeniu próbnik się znajduje.