Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ściągacze izolacji

Produkty 1-18 z 35

Strona
  1. KNIPEX SZCZYPCE DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI 1346165
    Cena promocyjna Cena: 188,07 zł Regular Price 221,56 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 188.07 zł

Produkty 1-18 z 35

Strona

Zdejmowanie izolacji z przewodu należy do rutynowych zadań każdego elektryka, jednak żeby wykonać je skutecznie i bezpiecznie potrzebny jest fachowy ściągacz izolacji, który jest jednym z podstawowych narzędzi, jakie powinny znaleźć się w narzędziowej skrzynce. Oferta sklepu Emast.pl obfituje w funkcjonalne i jakościowe szczypce do ściągania izolacji, które pochodzą od cenionych producentów narzędzi.


Wyposaż swoją skrzynkę z narzędziami w niezbędne szczypce do izolacji

Walizka z narzędziami elektryka nie może zawierać jednego uniwersalnego ściągacza do izolacji. Właśnie dlatego oferta sklepu Emast zawiera zróżnicowane rodzaje i rozmiary ściągaczek do kabli. Wyróżnia się trzy podstawowe ściągacze izolacji, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego elektryka. Znajdziesz je w naszym asortymencie.

  • Ściągacz do izolacji czołowy – w fachowej nomenklaturze nazywa się go również ściągaczem elektrotechnicznym. Charakteryzuje się czołowym ustawieniem, które powoduje, że należy przyciągać w kierunku do siebie. Na jego wyposażeniu znajduje się również śruba, która umożliwia regulowanie prześwitu. Jest to dobre rozwiązanie do pracy z przewodami pod napięciem.

  • Boczne ściągaczki do izolacji – swoją budową przypominają nożyczki lub szczypce, z tym że charakteryzują się wyskalowanymi otworami w ostrzach. Otwory występują w różnych średnicach, odpowiadających średnicom izolacji kabla. Przycięta izolację należy pociągnąć w bok. Tego typu kleszcze do ściągania izolacji są bardzo wygodne w użyciu, dlatego stosuje się je bardzo powszechnie.

  • Automatyczny ściągacz izolacji – wystarczy umieścić przewód w szczęce, a narzędzie automatycznie usunie izolację. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak wymaga wprawy w użytkowaniu przy nietypowych rodzajach koszulek oraz krótkich odcinkach kabla, z których usuwana jest izolacja.


Wysoka jakość ściągaczy izolacji z oferty sklepu z narzędziami Emast.pl

Każde narzędzie do ściągania izolacji, jakie znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl, pochodzi od producenta, który gwarantuje wysoką jakość wykonania narzędzi, ich trwałość, wydajność i ergonomię. Wszystkie charakteryzują się solidną konstrukcją, która zapewnia długi okres bezawaryjnego użytkowania. Dziki utwardzanym szczękom poszczególnych ściągaczek są one w stanie wytrzymać długotrwałą pracę na dużych obciążeniach.

Oprócz tego każde narzędzia do zdejmowania izolacji umożliwia dostosowanie ostrzy lub głębokości cięcia do otuliny kabla. Sposób regulowania zależy od rodzaju ściągaczki – każdy rodzaj umożliwia dostosowanie w inny sposób.