Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Próbniki napięcia

Produkty 1-18 z 39

Strona
  1. WERA ZESTAW WKRĘTAKÓW RĘKOJEŚĆ + 14 TRZPIENI IZOLOWANYCH + PRÓBNIK KRAFTFORM KOMPAKT 05003474001
    Cena promocyjna Cena: 296,31 zł Regular Price 303,83 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282.84 zł

Produkty 1-18 z 39

Strona

Chcesz szybko sprawdzić, czy w gniazdku elektrycznym bądź instalacji samochodowej jest napięcie elektryczne? Z różnymi modelami próbników napięcia dostępnymi w sklepie Emast zajmie Ci to zaledwie chwilę. Sprawdź, jakie akcesoria oferujemy, i wybierz produkt dla siebie!

Próbniki napięcia – dla kogo?

Często majsterkujesz, sam wykonujesz remonty i drobne naprawy, a może na co dzień zajmujesz się pracami związanymi z elektryką? Dobry próbnik napięcia to jedno z podstawowych akcesoriów, jakie powinno znaleźć się w Twojej skrzynce narzędziowej. Z poręcznym, lekkim i prostym w obsłudze próbnikiem napięcia natychmiast zlokalizujesz przewody pod napięciem lub przerwy w obwodach elektrycznych, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo.

Próbnik napięcia samochodowy

W ofercie Emast znajdziesz m.in. samochodowy próbnik napięcia, który przyda się zarówno w domowym garażu, jak i profesjonalnym warsztacie lub autoserwisie. Przetestujesz nim np. bezpieczniki lub gniazda świateł samochodu, a także znajdziesz ewentualne przerwy w przewodach.

Tego typu narzędzia mają transparentną obudowę z tworzywa sztucznego, długi przewód ze złączką zaciskową pozwalającą na podłączenie próbnika do uziemienia oraz żarówkę, która świeceniem sygnalizuje wykrycie napięcia. Możesz wybierać pomiędzy modelami przeznaczonymi do instalacji o napięciu 6-12 V lub 6-24 V.

Próbnik napięcia bezdotykowy

Sklep Emast oferuje próbniki napięcia zarówno do uniwersalnego użytku, jak i przeznaczone dla specjalistów pracujących w branży elektrycznej lub elektronicznej. Tym ostatnim z pewnością przyda się wielofunkcyjny próbnik ze stalowym grotem oraz wyświetlaczem LCD umożliwiający wskazanie napięcia prądu zmiennego i stałego.

Co więcej, niektóre modele pozwalają nie tylko na wykonanie testu kontaktowego, ale również indukcyjnego – oznacza to, że wystarczy jedynie zbliżyć wskaźnik do sprawdzanego, zaizolowanego elementu bez potrzeby dotykania go, co sprawdzi się np. w sytuacji, gdy masz utrudniony dostęp do części przewodzących prąd.