Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Mierniki cyfrowe / woltomierze

Produkty 1-18 z 38

Strona
  1. LIMIT MULTIMETR CYFROWY 310 128600111
    Cena promocyjna Cena: 133,95 zł Regular Price 134,87 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 127.86 zł
  2. LIMIT MIERNIK CYFROWY UNIWERSALNY 500 128590106
    Cena promocyjna Cena: 323,37 zł Regular Price 344,71 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 308.67 zł

Produkty 1-18 z 38

Strona

Miernik cyfrowy to urządzenie przeznaczone zarówno dla elektryków, jak i majsterkowiczów, którzy potrzebują sprawdzić napięcie prądu czy pomiar izolacji. Urządzenie to przydatne jest w pracach domowych, budowlanych i elektrycznych, w których dochodzi do kontaktu z prądem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wiele modeli profesjonalnych mierników cyfrowych.

Oferta mierników w sklepie Emast

Oferujemy szeroki wybór woltomierzy, które przeznaczone są do profesjonalnego i precyzyjnego pomiaru prądu w gniazdkach i instalacjach elektrycznych. W naszym sklepie zaopatrzysz się w jakościowe elektronarzędzia, które pochodzą od cenionych firm takich jak, m.in. Milwaukee, Stanley, Yato, Beta czy King Tony.

Mierniki cyfrowe w ofercie sklepu

W ofercie sklepu posiadamy wiele modeli mierników cyfrowych, które umożliwiają łatwy i precyzyjny pomiar wartości elektrycznych takich jak, m.in. napięcie stałe, napięcie przemienne, wartość prądu, temperatury, pojemność kondensatorów czy rezystancję. Mierniki te są uniwersalne – posiadają one automatyczny zakres pomiarowy, który ułatwia i przyspiesza wykonywanie pomiarów.

Mierniki cęgowe w sklepie Emast

Mierniki cęgowe to uniwersalne woltomierze, które wyposażone są w cęgi pomiarowe. Umożliwiają one pomiar natężenia prądu przemiennego w pojedynczym przewodzie metodą indukcyjną. Dzięki temu bezpiecznie zmierzysz prąd o wysokim napięciu. Mierniki cęgowe przystosowane są również do wykonywania pomiarów napięcia stałego, przemiennego, rezystancji, temperatury czy kontrolowanie stanu diod.

Mierniki elektroniczne – komfort użytku

Wszystkie urządzenia pomiarowe w ofercie sklepu zostały stworzone pod kątem wygody i bezpieczeństwa użytkownika. Woltomierze posiadają solidne obudowy, które odporne są na upadek oraz czytelne, podświetlane wyświetlacze, które umożliwiają jednoczesny odczyt dwóch wartości na ekranie. Dla zwiększenia łatwości obsługi mierniki wyposażone zostały w funkcję automatycznego wykrywania poprawnego pomiaru.