Pasy narzędziowe

Produkty 1-18 z 88

Strona
 1. AWTOOLS PASEK SKÓRZANY 127CM AW30621
  AWTOOLS PASEK SKÓRZANY 127CM AW30621
  Cena: 31,98 zł
 2. MAKITA KABURA NA MAŁĄ WIERTARKĘ E-05119
  MAKITA KABURA NA MAŁĄ WIERTARKĘ E-05119
  Cena: 70,36 zł
 3. VOREL PAS MONTERSKI 78750
  VOREL PAS MONTERSKI 78750
  Cena: 15,27 zł

Produkty 1-18 z 88

Strona

Technicy, pracujący zarówno w terenie, jak i wewnątrz różnego rodzaju warsztatów i zakładów przemysłowych, muszą jeszcze przed rozpoczęciem konkretnych zadań zapewnić sobie maksymalny komfort pracy, a przede wszystkim ergonomiczny dostęp do wszystkich niezbędnych do danego zadania narzędzi. Właśnie z myślą o wygodzie i ergonomii Twojej pracy zbudowaliśmy bogatą ofertę pasów narzędziowych, dzięki którym wszystkie niezbędne przedmioty możesz mieć zawsze pod ręką, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie pracujesz.

Pasy monterskie – dla kogo przygotowaliśmy naszą ofertę?

Pasy narzędziowe i inne podobne akcesoria to wyposażenie, które oferujemy wszystkim technikom i monterom, którzy potrzebują mieć swoje narzędzia zawsze pod ręką. Okażą się bardzo przydatne m.in.:

 • serwisantom rożnych maszyn przemysłowych;
 • monterom i serwisantom instalacji, pracującym w terenie;
 • pracownikom technicznym, wykonującym prace serwisowe lub montażowe na wysokościach, np. na kominach czy słupach elektrycznych;
 • pracownikom kanałów;
 • mechanikom samochodowym, pracującym w kanale lub pod samochodem znajdującym się na podnośniku.

Pasy narzędziowe i inne akcesoria – co znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl?

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta spełniała najśmielsze oczekiwania, dotyczące wyposażenia montera. Dlatego dzięki dostępnym u nas akcesoriom możesz w bardzo dużym stopniu podnieść komfort i ergonomię swojej pracy, niezależnie od tego, gdzie ją wykonujesz. Od tej pory możesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia, podnosząc nie tylko wygodę pracy, ale także jej bezpieczeństwo, np. w sytuacjach, w których nie możesz przemieszczać się w celu sięgniecie po potrzebne w danej chwili narzędzie.
Jakie pomocne elementy podobnego wyposażenia znajdziesz w ofercie sklepu Emas.pl?

 • Pas monterski / pas narzędziowy – oferujemy zarówno skórzane pasy monterskie, jak też wykonane z wytrzymałych tekstyliów, np. nylonu balistycznego. W naszym sklepie znajdziesz zarówno zwykłe pasy, do których możesz przymocowywać różnego rodzaju kabury, uchwyty czy kieszenie na narzędzia, jak również w pełni wyposażone pasy monterskie z ergonomicznymi kieszeniami i uchwytami, przystosowanymi do przechowywania konkretnych narzędzi.
 • Szelki do pasa – ułatwiają utrzymywania pasa narzędziowego na talii, a także znacznie poprawiają komfort i pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy.
 • Kieszenie narzędziowe – u nas znajdziesz kieszenie narzędziowe i uchwyty, przeznaczone do konkretnych narzędzi lub grup zestawów narzędzi, niezbędnych w pracy w konkretnego technika, np. elektryka.
 • Pokrowce na telefon – dzisiejsze smartfony są dość mocno narażone na uszkodzenia, dlatego też oferujemy pokrowce, w których bezpiecznie przechowasz telefon w czasie pracy.

Pasy monterskie – stawiamy na sprawdzone rozwiązania

Dostępne u nas akcesoria, podobnie jak narzędzia, pochodzą od cenionych producentów, dlatego możesz sięgnąć m.in. po pas monterski Makita, AWTools, Vorel czy Yato.