Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pace / Szpachle / Kielnie

Produkty 1-18 z 370

Produkty 1-18 z 370

Prace budowlane wymagają wiele zdolności manualnych. Dlatego odpowiednie narzędzia murarskie to podstawa. Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiednie narzędzia dla siebie.


Rodzaje pac

W zależności od tego jaki rodzaj prac będziemy wykonywać, paca powinna być odpowiednio dostosowana. Oto rodzaje:

  • Paca wenecka- przeznaczona jest do rozprowadzania zapraw na ścianie i wygładzania ich. Produkt pewniej leży w dłoni dzięki zastosowaniu rączki, która jest zazwyczaj ergonomiczna. Dzięki temu praca jest komfortowa i szybsza. Jeśli paca wykonana jest ze stali nierdzewnej jest to duży plus, ponieważ jest odporna na korozję i zniszczenia mechaniczne.

  • Paca murarska- idealna do wszelkich prac murarskich. Idealna do nakładania zapraw murarskich. Ułatwia wygładzanie i poprawianie naniesionej już warstwy.

  • Paca tynkarska- ułatwia wygładzanie i wyrównywanie nowo otynkowanej powierzchni. Najlepiej jeśli wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi o rękojeść dobrze jeśli jest gumowa.

  • Paca do zacierania tynku- jeśli podczas pracy wyszły usterki, paca tego typu pozwoli na ich zamaskowanie i nałożenie drugiej, poprawnej warstwy.

Jaką wybrać szpachlę?


Szpachla to ważne narzędzie składające się z metalowej blachy, która osadzona jest na drewnianym lub plastikowym trzonku. Najczęściej posiada trapezowy kształt. Przyda się podczas mieszania, rozcierania i mieszania szpachlówek. Wyróżnić możemy dwa najważniejsze narzędzia do prac szpachlarskich:

  • Szpachlę fasadowa- wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie będzie rdzewieć podczas kontaktu z materiałami wodorozcieńczalnymi. Umożliwia równomierne rozprowadzenie kleju, tynku, czy gipsu na całej powierzchni.

  • Szpachelkę do silikonu- bardzo przyda się podczas wykańczania kuchni i łazienki. Umożliwia precyzyjne nakładanie i wygładzanie silikonów.

Inne narzędzia

Jest wiele narzędzi, które mogą przydać się podczas prac remontowo - budowlanych. Jednym z nich zdzierak do tynku. Przeznaczony jest do wyrównania drobnych nierówności z murów z bloczków i usuwania starych tynków.Z pewnością żaden fachowiec nie obejdzie się też bez kielni. Jedną z nich jest kielnia trapezowa.


Precyzja wykonania prac związanych z murarstwem i budowlanką jest niezwykle ważna. Wymagania klientów są duże, a bylejakość jest bardzo negatywnie postrzegana. Każde z opisanych narzędzi znajdzie swoje miejsce na placu budowy oraz podczas remontu. Odpowiednio wykorzystane pozwolą na zrealizowanie każdego projektu.